Денний стаціонар

Денний стаціонар - це сучасна форма медичної допомоги, яка застосовується до пацієнтів, які не потребують цілодобового спостереження. При цьому виді медичних послуг використовуються сучасні методики та технології, що дає можливість отримувати якісну медичну допомогу в необхідному обсязі за короткий проміжок часу.

Популярність послуги «денний стаціонар» пояснюється тим, що в амбулаторних умовах проводять діагностичні та лікувальні процедури, які були можливі тільки в стаціонарних установах. Це важливо при сучасному напруженому ритмі життя.

Денний стаціонар дає можливість пройти за один день всі необхідні діагностичні процедури, які б в традиційній поліклініці зайняли кілька днів, а то і тиждень.

При проведенні медичних маніпуляцій можливі різні ускладнення, наявність денного стаціонару дозволяє поспостерігати за пацієнтом, а при необхідності надати невідкладну медичну допомогу.

На базі медичного центру Клініка Нова функціонує денний стаціонар терапевтичного профілю, який розрахований для вирішення наступних завдань:

  •     Забезпечення проведення складних і комплексних діагностичних досліджень і лікувальних маніпуляцій. Зокрема після проведення гістероскопії і ендоскопії пацієнту рекомендується залишатися під наглядом протягом години.
  •     Підбір та корекція курсу лікування. Введення деяких медикаментів вимагає проведення проб на сумісність і відсутність алергічних реакцій.
  •     Проведення курсу лікування у пацієнтів, які не вимагають цілодобового спостереження.
  •     Здійснення комплексних програм діагностики та лікування у окремих груп населення (вагітних жінок, дітей).
  •     Надання першої медичної допомоги при виникненні невідкладних станів.

Денний стаціонар Клініка Нова - ефективність сучасних медичних технологій