Чистка обличчя

Повернути шкірі обличчя здоровий і сяйнистий вигляд, позбутися дрібних зморшок, поліпшити контурні лінії вам допоможуть в клініці Нова. Завдяки сучасним технологіям і досвідченим лікарям-косметологів проста чистка обличчя творить чудо!

Шкіра обличчя стає оксамитовою вже після кількох процедур!

Суть процедури чистки обличчя полягає у звільненні шкіри обличчя від ороговілих частинок епідермісу, шкірного сала та забруднення, очищення потоків сальних залоз від надлишкового секрету.

Локальний механічний вплив підвищує тиск в сальних залозах, збільшуючи вихід шкірного сала, посилює циркуляцію крові і лімфи, стимулює ріст клітин епідермісу. Також відбувається активація трофіки в підшкірних структурах, що призводить відновлення пружності шкіри і зникнення дрібних зморшок

У медичному центрі клініці Нова застосовується механічна та ультразвукова чистка обличчя, а також ультразвуковий фонофорез.

Механічне очищення полягає у видаленні нальотів жиру і лусок епітелію спеціальними інструментами. Шкіра обличчя попередньо очищається лосьйонами і розм'якшується паровими ваннами. Після позбавлення від сальних пробок і комендонів обличчя протирають протизапальними і дезінфікуючими розчинами. Після закінчення процедури чистки обличчя накладається стягуюча маска.

Тривалість механічної процедури чистки обличчя становить 30 хвилин. Стандартний курс лікування - 3-5 процедури з тижневим інтервалом. Курс по очищенню обличчя у жінок з нормальною і жирною шкірою рекомендують проходити один раз в квартал.

Ультразвукове очищення особи або ультразвуковий пілінг проводиться на сучасному косметологічному комбайні Imperium 400. Пружні коливання ультразвукового діапазону не тільки очищають поверхневі шари шкіри, але покращують трофіку і регенеративні процеси в підшкірних структурах.

Тривалість однієї процедури не перевищує 15 хвилин. Частоту і потужність ультразвукового випромінювання підбирає лікар-косметолог з урахуванням типу шкіри і рівня естетичних проблем. Курс лікування становить 5 процедур з інтервалом в 10-15 днів. Повторний курс проводять через 4-6 місяців.

Лікарський ультрафонофорез покращує результати механічного та ультразвукового очищення обличчя. На очищену шкіру накладають тканину, яка насичена лікарськими препаратами. Аплікатор-шпатель переміщують хвильовими рухами по зоні впливу.

Під впливом ультразвукового випромінювання молекули лікарського препарату набувають прискорення і глибоко проникають в тканини дерми. Крім того, ультразвук підвищує проникність шкіри і гістогематичного бар'єру. Ультразвукове введення ліків проводиться за призначенням лікаря з урахуванням косметологічних недоліків.

Чистка обличчя в клініці Нова - насолоджуйтеся природною красою!

Наші лікарі