Лікування плазмою

Плазмоліфтінг - інноваційна омолоджує косметологічна технологія. Відновлення та омолодження структурних елементів шкіри і підшкірної клітковини проводиться за рахунок біологічно активних речовин плазми пацієнта, яка вводиться під шкіру в обрану область.

Основним чинником, що діє є ферменти, вітаміни, гормони, білки та інші активні речовини, які містяться в клітинах і рідкої частини крові. Всі вони є компонентами в складних обновлюваних процесах організму.

Плазмоліфтінг або PRP-терапія вже тривалий час використовується в медицині, де зарекомендувала себе, як простий і ефективний метод лікування складних захворювань. Сам процедура проста, малотравматична, без будь-яких побічних ефектів.

Оскільки в процедурі використовується кров самого пацієнта, то виключається можливість алергічних реакцій. Процедура омолодження за допомогою збагаченої тромбоцитами плазми має мінімальні протипоказання і її можливо комбінувати з іншими методиками лікування. Методика довела свою ефективність в будь-якому віці. Перші ефекти починають проявлятися в перші тижні після початку курсу лікування, який в середньому становить 6 процедур.

Повний курс процедури омолодження за допомогою збагаченої плазми (PRP-терапія) можна пройти медичному центрі «Клініка Нова». Процедуру плазмоліфтінга проводять фахівці з вищою медичною освітою, які пройшли курси навчання.

Наші лікарі

Головіна Наталія Валеріянівна Лікар-дерматолог вищої категорії, спеціаліст по лазерній косметології, досвід роботи 25 років