Апаратна косметологія

Радіохвильовий ліфтинг - безопераційна та делікатна косметологічна процедура, яка дозволяє досягти дивовижних результатів в корекції контурів обличчя і тіла, поліпшити текстуру шкіри, зменшити обсяг жирових відкладень, відновити молодість і красу шкіри.

Омолоджуючий ефект при RF ліфтингу досягається за рахунок глибокого прогріву підшкірних шарів радіочастотними хвилями, що сприяє стимуляції обміну речовин і вироблення нового колагену.

Радикальне поліпшення здоров'я вашої шкіри!

При цьому результати не залежать від стану і типу шкіри. «Внутрішнє тепло» дає лікувальний і стимулюючий ефект на м'язи, шкіру, сполучну і жирову тканину.

Процедура абсолютно безпечна і не має ніяких протипоказань. При сеансах радіоліфтінга пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту! У більшості випадків результати видно після першого впливу, а естетичний ефект може зберігатися до одного року. Курс лікування складається з 6-7 процедур протягом тижня.

Клініка Нова - Індивідуальні програми відновлення здоров'я шкіри

У Клініці Нова використовується багатофункціональний комбайн для естетичної медицини Imperium 400 (Італія) з широким набором аплікаторів. Апарат працює в режимі діатермії (RF ліфтинг), ультразвукового випромінювання високих і низьких частот, механічних вібрацій.

Синергія технологій апаратної косметології дає можливість підібрати індивідуальний і результативний підхід до кожного пацієнта. Крім того, при одному відвідуванні можна пройти різні терапії для обличчя та тіла для поліпшення стану шкіри!

Косметологічний комбайн Imperium 400 - целюліт більше не проблема

Целюлітом - косметологічний недолік шкіри, який викликаний порушенням трофіки і обміну речовин в підшкірному шарі. Обсяг і кількість жирових клітин збільшується в кілька разів при цьому знижується площа капілярної мережі.

Утворюється замкнуте коло - зниження потоку крові веде до збільшення порушень обмінних процесів, що, у свою чергу, веде до подальшого скорочення кількості капілярів.

Комбінована методика, яка використовується в Imperium MED 400, розриває порочне коло і допомагає позбутися целюліту за один курс лікування. Терапевтичний успіх досягається завдяки поперемінному застосуванню ємнісній і резистивній діатермії (RF-ліфтинг), низькочастотного ультразвуку та фізичним вібраціями.

Клініка Нова - прогресивні технології в естетичній медицині і реабілітації.

 

Наші лікарі