Про клініку

Ласкаво просимо в медичний центр «Клініка Нова»!

Медичний центр «Клініка Нова» - приватний медичний центр, що надає медичні послуги жителям України. Почавши роботу у травні 2015 року як спеціалізований центр чоловічого здоров'я і менш ніж через рік центр став багатопрофільною медичною клінікою, що надає весь спектр медичних послуг на всіх етапах лікувального процесу - від діагностики та лікування до реабілітації.

На базі медичного центру разом з консультативним прийомом спеціалістів працює повноцінний відділ функціональної діагностики, відділ ендоскопії та малоінвазивної хірургії, відділ лазерної терапії та дерматології, а також лабораторна діагностика.

Ми залучаємо тільки кращих спеціалістів з багаторічним досвідом роботи та індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Наші лікарі проходять стажування в таких країнах, як Франція, Німеччина, Італія та ми також запрошуємо іноземних спеціалістів для проведення навчання на базі нашого клініки. Наші лікарі приймають активну участь у міжнародних конгресах та конференціях.

Ми активно співпрацюємо з медіа ресурсами - лікарі нашої клініки протягом багатьох років є постійними медичними експертами телевізійного проекту "Я соромлюсь свого тіла" на каналі СТБ. Завдяки високому професіоналізму та заслуженій популярності наших лікарів - до нас на лікування приходять пацієнти з усіх міст України.

Жіноче здоров'я

Гінекологічний огляд та діагностика патології проводиться за допомогою новітніх методик - кольпоскопії, УЗД органів малого таза на УЗ апараті вищого класу, діагностичної гістероскопії, лабораторного аналізу (біомаркери, мазок Папаніколау). Прийом, діагностичні та терапевтичні маніпуляції ведуть висококваліфіковані лікарі-гінекологи з великим досвідом роботи.

Для майбутніх мам

Ми пропонуємо ведення вагітності згідно новітнім медичним стандартам. Наші фахівці забезпечать Вас кваліфікованим медичним контролем за протіканням вагітності, а в разі необхідності забезпечимо своєчасну медичну допомогу. Ми пропонуємо унікальну послугу фетального моніторування двоплідна вагітності. Також в нашій клініці ми пропонуємо послугу «Домашній доплер» для самостійного контролю серцебиття плода.

Урологія

Медичний центр пропонує свої послуги для діагностики та лікування урологічних захворювань та проблем з чоловічим здоров'ям. Успіх лікування гарантується використанням комбінації медикаментозної терапії з інноваційними фізіотерапевтичними технологіями. «Родзинкою» урологічної програми є лікування еректильної дисфункції методом ударно-хвильової терапії за допомогою апарату ED 1000, компанії Medispec.

Дерматологія

Пацієнти центру Нова можуть не тільки поліпшити своє здоров'я, але і отримати консультацію дерматолога з приводу проблем шкіри та шляхів їх усунення. У центрі використовується інноваційна ультразвукова технологія діагностики дерматологічних захворювань та косметологічних проблем (УЗД шкіри). В клініці розроблені та працюють комплексні клініко-діагностичні програми, розраховані на всі три ланки терапевтичного процесу - діагностика, лікування і реабілітації.

Використання сучасного обладнання та технологій дає максимальний ефект за мінімальний час при помірних фінансових витратах. Вся робота і зусилля персоналу медичного центру «Клініка Нова» спрямовані на максимально точну діагностику і ефективне лікування пацієнта.

Медичний центр «Клініка Нова» - Турбота про Ваше Здоров'я!