Мамологія

Собченко Сергій Олександрович Хірург, онколог, мамолог вищої категорії

 

Мамологія - це галузь медицини, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань молочних залоз у жінок та чоловіків.

Також мамологія вивчає проблеми, пов'язані зі здоров'ям жінок, які впливають на стан молочних залоз, а саме затримка менструації, вагітність та гормональні зміни. Крім того, мамологія є складовою частиною онкології, оскільки більшість захворювань молочних залоз являються доброякісними або злоякісним новоутвореннями.

У медичному центрі «Клініка Нова» проводять консультації досвідчені мамологи, які призначать необхідні обстеження, поставлять діагноз, проведуть необхідне лікування, а також нададуть рекомендації щодо профілактики захворювань молочних залоз, включаючи рекомендації щодо здорового способу життя, правильного харчування та занять спортом.

Для діагностики захворювань молочних залоз в «Клініка Нова» використовуються найбільш ефективні методи – УЗД грудей, включаючи еластографію, МРТ томографію і багато інших. При необхідності, для виявлення і оцінки ризику розвитку раку молочної залози, проводять біопсію, збір гістологічного зразка.

Технічне оснащення хірургічного відділення центру дозволяє проводити хірургічне втручання з видалення новоутворень молочних залоз та іншої патології. Крім того, пацієнти можуть отримати післяопераційну підтримку та допомогу у відновленні здоров'я.

мамологія, мамологія київ, відділення мамології, консультація мамолога, лікар-мамолог, онколог мамолог, УЗД грудей, МРТ грудей, прийом мамолога, гінеколог мамолог, обстеження грудей, обстеження молочних залоз