Ендокринологія

Людина повинна бути постійно уважний до свого здоров'я. Особливо це стосується ендокринології. Зовнішній вигляд, настрій і самопочуття людини є результатом роботи гормонів і залоз гормональної секреції. І якщо в організмі відбувається гормональний збій, то це негайно позначається на самопочутті.

Пацієнта може стрімко набирати або втрачати вагу, погіршується загальний стан, порушується сон, знижується працездатність і інтелектуальна активність, тобто різко знижується якість життя.

Прояв захворювань ендокринної системи дуже різноманітно, оскільки вона об'єднує невеликі за величиною і різні за своєю будовою і функціями залоз внутрішньої секреції - гіпофіз, епіфіз, щитоподібну і паращитоподібних залоз, підшлункову залозу, надниркові залози і статеві залози.

Всі разом вони важать не більше 100 грамів, а кількість виділених гормонів дорівнює часткам міліграмам. Але вплив їх на людський організм величезне. Якщо не приділяти належної уваги до гормонального фону, нормалізації обміну речовин організму - погіршення самопочуття може наростати і привести до розвитку серйозних захворювань, в залежності від проблемної залози.

У медичному центрі «Клініка Нова» ви можете отримати консультацію професійного ендокринолога, а також провести всі первинні діагностичні процедури для виявлення основної причини розладів.

Наші фахівці

Островерхая Алла Валеріївна Лікар ендокринолог, першої кваліфікаційної категорії, стаж 18 років