КТ

Побережний Олександр Вікторович Лікар рентгенолог, вища категорія

 

Комп'ютерна томографія (КТ) – сучасний метод обстеження іонізаційним опромінення, який використовують для діагностики широкого спектра захворювань.

Чим відрізняється комп'ютерна томографія від звичного рентгенографічного обстеження? Рентгенівський знімок є результатом нашарування кількох тіней біологічних тканин. Візуалізація кісткової тканини – чітка та контрастна, але зображення м'яких тканин найчастіше виходить розмитим та неясним. Лікар бачить лише наявність та приблизну локалізацію патологічного процесу.

Комп'ютерна томографія дає можливість пошарово вивчати орган чи окрему анатомічну область. Зона інтересу немовби розрізається на тонкі пласти, які відображаються окремо плівці. Товщина пласта може коливатися від кількох сантиметрів до кількох міліметрів. Лікар чітко бачить наявність вогнища захворювання та його розташування. При чому захворювання можна виявити на ранніх етапах.

У медичному центрі «Клініка Нова» (філія на Правому березі) використовується сучасний комп'ютерний томограф на 32 зрізи Insitum, на якому можна проводити не тільки діагностичні обстеження з і без контрастних речовин, але також малоінвазивні хірургічні втручання під контролем КТ.

У «Клініці Нова» проводиться комп'ютерна томографія головного мозку, магістральних та периферичних судин, органів грудної та черевної порожнини, сечостатевої системи, а також опорно-рухового апарату. При необхідності та відсутності протипоказань обстеження проводиться з внутрішньовенним посиленням (контрастування).

Комп'ютерна томографія «Клініка Нова» - швидко, точно і безпечно.

КТ, КТ з контрастом, комп'ютерна томографія, КТ голови, КТ черевної порожнини, КТ грудної клітки, КТ органів тазу, КТ легень, КТ Київ, КТ Практична