Блефаропластика

Плазмове омолодження на апараті Plasmage – ефективна та безпечна методика омолодження шкіри обличчя та періорбітальної області. В якості діючого фактора виступає низькотемпературна плазма, газоподібний потік іонів і електронів. Плазмовий розряд дозволяє проводити безпечний пілінг, підвищує пружність шкіри, запускає процеси омолодження і зміцнює імунітет.

Процедура гарно сприймається усіма типами шкіри, не має ніяких обмежень та побічних ефектів. Результати плазмового омолодження видно відразу після процедури.

• Ефект після однієї процедури
• Безопераційне лікування
• Місцеве знеболювання
• Відсутність реабілітаційного періоду

Плазмова корекція косметологічних недоліків

Прекрасні результати методика PLASMAGE показує при проведенні неаблятивногоомолодження і блефаропластики, а також усунення таких косметологічних недоліків як акне, лентиго, ксантелазми, купероза, бородавок, доброякісних утворень епідермісу і розтяжок.

Безпечна та ніжна блефаропластика PLASMAGE

Процедура усунення косметологічних недоліків периорбітальної області займає 15-20 хвилин. На зону впливу наносять знеболювальний крем. Лікар вибирає режим і потужність плазмового випромінювання, які оптимально підходять для пацієнта.

Ефект впливу спостерігається відразу після плазмової корекції. Після процедури рекомендується носити сонцезахисні окуляри і наносити крем з гідрокортизоном протягом 3 днів. Через 3-5 днів кірочки відпадають. Повністю шкірний покрив відновлюється через 6 тижнів. Фракційний плазмоліфтінг може проводиться пацієнтам будь-якого віку, незалежно від типу і кольору шкіри в усі пори року.

Плазмове омолодження в медичному центрі Клініка Нова - замість ботокса, ін'єкцій та апаратної підтяжки.

Наші лікарі

Головіна Наталія Валеріянівна Лікар-дерматолог вищої категорії, спеціаліст по лазерній косметології, досвід роботи 25 років