МРТ

Побережний Олександр Вікторович Лікар рентгенолог, вища категорія

 

В нашому діагностичному центрі «Клініка Нова» магнітно-резонансна томографія проводиться на апараті Magnetom Amira (Німеччина) з потужністю магнітного поля 1.5 Тесла.

Апарат належить до нового покоління МРТ томографів серії Amira компанії Siemens і дозволяє проводити як комплексні обстеження, так і діагностувати захворювання окремих ділянок тіла з та без контрастних речовин.

Використання сучасних технологічних досягнень в Magnetom Amira дозволяють лікарю-радіологу підходити індивідуально до кожного пацієнта, до кожного клінічного випадку, отримуючи незмінно якісний результат при всіх типах обстежень.

У відділенні магнітно-резонансної діагностики проводяться наступні обстеження:

Всі дослідження, при необхідності, можливо проводити із застосуванням контрастного підсилення.

МРТ діагностика в «Клініка Нова». Переваги та показання.

МРТ томографія – сучасний діагностичний метод візуалізації, що базується на принципах магнітного резонансу ядер молекул. Основною перевагою цього метода, з медичної точки зору, - це детальне, чітке і контрастне зображення структур головного та спинного мозку, м’яких тканин, черевної порожнини. Подібна візуалізація практично не можлива іншими методами. Ще одна важлива перевага – повна безпека пацієнта, оскільки при обстеженні відсутнє іонізаційне навантаження.

МРТ томографія проводиться лише за направленням лікаря. Без чітко сформульованого клінічного завдання обстеження буде проводитись за загальним протоколом, що може зменшити цінність діагностики.

Протипоказання до МРТ обстеження.

  • Абсолютними протипоказаннями до проведень МРТ являються наявність кардіостимулятора, феромагнітні та електронні імпланти. Магнітне поле може індукувати струм в схемах кардіостимулятора, що викличе його відмову. Металічні імплатати можуть зміститися під дією магнітного поля й пошкодити навколишні тканини. Окрім того, феромагнітні імплантати значно знижують якість зображення.
  • Відносним протипоказанням являється клаустрофобія та інші подібні психічні розлади на які страждають 20% людей.
  • Також необхідно повідомляти про алергічні реакції при проведенні МРТ обстеження з контрастом.

МРТ томографія в «Клініка Нова» - всі переваги точної та швидкої діагностики.

МРТ обстеження, МРТ голови, МРТ головного мозку, МРТ хребта, МРТ спинного мозку, МРТ ангіографія, МРА, МРТ суглобів, МРТ м'язів, МРТ черевної порожнини, МРТ печінки