МРТ суглобів та м’яких тканин

Побережний Олександр Вікторович Лікар рентгенолог, вища категорія

 

Рентгенографія залишається провідним методом дослідження опорно-рухового апарату. Але потрібно мати на увазі, що рентген відображає лише мінералізовану основу кістки, і знімок може виглядати абсолютно нормально при захворюваннях м’яких тканин кістково-м’язової системи.

Магнітно-резонансна томографія (МРТ суглобів) дає можливість детально вивчати будову та функціонування хрящів та м’язів, виявляти і діагностувати дегенеративні та травматичні в хрящах, менісках, сумках суглобів та м’які тканини, що оточують суглоби.

Окрім того, МРТ опорно-рухового апарату лишається лідируючим методом обстеженні кісткового мозку, оскільки дозволяє виявляти набряк, вогнища некрозу та інфаркту кісткового мозку.

Враховуючи розповсюдженість та затребуваність МРТ опорно-рухової системи, апарат Magnetom Amira (Німеччина) оснащається спеціалізованим додатками та магнітними котушками, які дають можливість швидко і комфортно виявляти захворювання м’язів та суглобів.

МРТ коліна, МРТ колінного суглоба, МРТ плеча, МРТ плечового суглоба, МРТ тазостегнових суглобів, МРТ ліктя, МРТ ліктьового суглоба, МРТ кисті, МРТ стопи, МРТ кісток тазу, МРТ грудини, МРТ гомілки