Пластична хірургія

Самко Крістіна Артаківна Пластичний хірург, загальний хірургічний стаж 18 років

 

Пластична хірургія – галузь медицини, яка спеціалізується на корекції та покращенні зовнішнього вигляду пацієнта. Це свого роду форма образотворчого мистецтва, мета якого досягти внутрішньої гармонії та комфорту, підвищити якість життя, позбутися психологічних комплексів.

У медичному центрі «Клініка Нова» пропонується великий вибір процедур для створення ідеального образу:

  • Корекція обличчя, грудей та тіла;
  • Інтимна пластика;
  • Видалення шрамів та рубців;
  • Звільнення від зайвих жирових відкладень.

Особистість лікаря в пластичній хірургії має велику вагу в порівняно з іншими галузями медицини. Оскільки тут потрібно не тільки знати досконало анатомію, фізіологію, хірургічні технології та методики, а й мати почуття прекрасного, розуміти потреби пацієнтів, які звернулися до нього тощо.

Пластичні хірурги в медичному центрі «Клініка Нова» - це професіонали своєї справи з великим досвідом роботи, які допоможуть внести корекції в «найважчі» косметологічні недоліки й проблеми з мінімальним рівнем втручання.

Відділення функціональної діагностики МЦ «Клініка Нова» дозволяє пройти комплексне обстеження стану організму та виробити оптимальний план корекції для мінімізації виникнення небажаних ефектів.

Професійна команда нашої клініки гарантує відмінний результат, особливу увагу до кожного пацієнта та повну конфіденційність.

Сучасне операційне обладнання від провідних виробників дає можливість проводити втручання за коротший період з меншою травматичністю.

Реабілітаційний період практично відсутній, пацієнт може повернутися додому за кілька годин після операції. Але за потреби пацієнт може залишатися під наглядом в одномісних палатах класу «люкс».

Пластична хірургія в «Клініка Нова» - шлях до досконалості та гармонії в будь-якому віці.

 

пластична хірургія, пластична хірургія ціни, пластична хірургія київ, естетична медицина, реконструктивна хірургія, ринопластика, блефаропластика, фейсліфтинг, корекція форми вух, ліпосакція, абдомінопластика, видалення шрамів