Абдоминопластика

Самко Крістіна Артаківна Пластичний хірург, загальний хірургічний стаж 18 років

 

Абдомінопластика або пластика живота - один із хірургічних методів, який використовується для видалення надлишку шкіри та жирової маси на ділянці живота, а також підтяжки м'язів живота. Інакше кажучи, ця пластична операція дозволяє відновити талію.

Пластика живота призначається чоловікам і жінкам з надмірною жировою масою або при в'ялій шкірі живота, від яких неможливо позбавитись ні фізичними вправами, ні малокалорійною дієтою.

Найбільше цією операцією цікавляться жінки після декількох пологів. Чому? Тому що, ставши матір'ю, як правило, після другої чи третьої вагітності, жінка ловить себе на думці, що колишній акуратний «животик» не повертається, а залишаэться об'ємним чи обвислим.

Це може відбуватися з трьох різних причин або з усіх трьох одночасно: накопичилася жирова маса, розтяглися м'язи живота і є надлишок зайвої шкіри. Абдомінопластика може виправити одну чи всі ці проблеми за одну операцію.

Але, перш ніж призначати операцію, пластичний хірург має оцінити різні аспекти вашої талії та живота. Насамперед, лікар оцінює стан і якість шкіри: чи є розтяжки, в'ялість і надлишок шкіри. Потім проаналізує розподіл надлишку жирової маси, є воно гармонійним або асиметричним, чи є скупчення жиру в певних областях живота й талії. І, в третю чергу, хірург оцінить стан черевної стінки, тобто, чи вона ослаблена, розтягнута або, навпаки, має хороший м'язовий тонус.

Від результату діагностики, проведеної хірургом, залежить план абдомінальної пластики і яким чином він працюватиме в операційному залі: видалятиме надмірну шкіру, моделюватиме жирову масу за допомогою ліпопластики, відновлюватиме прямі м'язи живота, або поєднуватиме всі ці дії.

Післяопераційний шрам матиме форму U і залишиться непомітним під нижнім одягом або купальним костюмом. Він буде дуже тонким і зазвичай стає непомітним протягом першого року після операції, хоча це залежить від індивідуальних особливостей організму та низки інших факторів.

Після операції важливо багато ходити, не докладаючи при цьому значних фізичних зусиль. За кілька тижнів можна буде повернутися до звичаного ритму життя. Абдомінопластика — дуже ефективна операція, яка надовго повертає гармонію всьому силуету, якщо регулярно робити легкі фізичні вправи і дотримуватися збалансованої дієти.

Це не означає, що доведеться весь час обмежувати себе в харчуванні, просто необхідно їсти помірно. Однак, підтяжка живота не рекомендується тим, хто має намір скинути велику зайву вагу або завагітніти. У таких випадках краще зробити нову діагностику після пологів чи зменшення ваги.

Абдомінопластика в «Клініка Нова» - Вузька талія & Пружний животик

абдомінопластика, пластика живота, підтяжка живота, абдомінопластика живота, пластика живота після пологів