Фейсліфтінг

Самко Крістіна Артаківна Пластичний хірург, загальний хірургічний стаж 18 років

 

Невблаганна гравітація, щоденний стрес, агресивне середовище великих міст прискорюють процеси старіння, провокують зневоднення шкіри, появу зморшок та птозу. Сяюча й пружна шкіра старіє та провисає.

Бій за красу допоможе виграти фейсліфтинг - сучасний ефективний метод протидії зморшкам в області шиї, обличчя та навіть делікатної зони навколо очей.

Коли методи ін'єкційної та апаратної косметології не дають результату, ситуацію врятує хірургічний фейсліфтинг.

Фейсліфтинг – омолоджувальна пластична операція, яка націлена на видалення надлишкової жирової клітковини, підтяжку м'язів, перерозподіл шкіри обличчя та шиї, висічення шкіри при надлишку.

Операцію по круговій підтяжці обличчя вперше було проведено 1982 року. Тоді було науково обґрунтовано технологію резекції та фіксації підшкірної м'язово-апоневротичної системи.

Фейсліфтинг або підтяжка обличчя вважається найдієвішою операцією за омолоджувальним результатом й тривалістю ефекту. Після пластичної операції обличчя зберігає нову форму до 7 років і більше.

За загальною статистикою, найбільша кількість операцій з підтяжки обличчя проводиться у віковій групі від 35 до 55 років для попередження наслідків гравітації, яка таки тягне нашу шкіру вниз і погіршує чіткі контури обличчя.

Хірургічне омолодження дозволить досягти тривалого косметичного ефекту та допоможе досить довгий час не потрапити в павутину зморшок.

Незалежно від методик хірургічного втручання, чи то ендоскопія останнього покоління, озброєна новими технологіями, чи традиційна кругова підтяжка обличчя та шиї у найкращому її втіленні, операція проводиться під загальною анестезією.

Для молодих жінок підходить фейсліфтинг, що виконується за допомогою ощадної малоінвазивної ендоскопії. Природна еластичність епідермісу у віці 35-40 років, а також здатність клітин до швидкої регенерації робить ефект від процедури максимально відчутним, а реабілітаційний період – комфортним та коротким. Підтяжка обличчя або локальних зон дозволяє відстрочити в'янення шкіри та зберегти квітучий зовнішній вигляд на довгі роки.

У зрілому віці, фейсліфтинг ідеальний для усунення виражених зморшків, провисання шкіри, «другого» підборіддя. У цьому випадку операція проходить у класичному варіанті - SMAS-ліфтингу, у процесі якого підтягується не тільки сам шкірний клапоть, але й безпосередньо основа м'яких тканин, каркас обличчя, м'язово-апоневротичний підшкірний шар.

Надлишок шкіри, що утворився, видаляють, після чого накладають косметичні шви, які знімають приблизно через тиждень після операції. Перший результат видно вже за кілька тижнів, проте повною мірою насолодитися оновленим зовнішнім виглядом можна буде через півтора місяця. Цей термін є необхідним для повного загоєння шкіри.

Тоді можна побачити, наскільки розправилися зморшки, особливо помітна зміна в області щоки й зони шиї. Також починає омолоджуватися контур лінії нижньої щелепи та підборідно-шийного кута, відновлюється втрачений овал обличчя.

Відомі випадки чудового результату фейсліфтингу й в 70 років. При цьому жінки зовсім не виглядали як гротескні героїні жовтої преси.

Фейсліфтінг. Показання до операції
  • «подвійне» підборіддя;
  • глибокі носогубні складки;
  • опущення зовнішніх куточків очей;
  • провисання шкіри брів та чола;
  • опущення тканин повік та обвисання тканин щоки.

Фейсліфтінг. Результати.

  • зникне в'ялість, обвислість та надлишки шкіри обличчя, підборіддя та шиї;
  • розгладяться дрібні зморшки й стануть менш помітні глибокі;
  • омолодиться контур підборіддя.

Майстерність висококваліфікованих хірургів МЦ "Клініка Нова" повністю виключає можливість ускладнень після операції. Фейсліфтинг здійснюється в операційних залах, обладнаних за останнім словом техніки. Після операції гарантовано дбайливе спостереження лікарів у комфортному стаціонарі.

В арсеналі лікарів «Клініка Нова» — сучасні методи, що сприяють якнайшвидшому відновленню.

Усе частіше фейсліфтинг поєднує класичні та ендоскопічні методики, коли для роботи з центральною частиною обличчя застосовується ендоскоп, а овал формують традиційними методами.

Симбіоз пластичної хірургії дає приголомшливий ефект максимального омолодження. Пластичні хірурги поєднують фейсліфтинг з іншими омолоджуючими операціями, наприклад, з ліпофілінгом. Цей союз дозволяє збільшити обсяг тканин у ділянці щоки, у випадках, коли шар підшкірно-жирової клітковини витончився, і з'явилися «провали».

Але не варто забувати про косметологічні процедури, особливо в післяопераційний період, які тонізують, зволожують і насичують шкіру поживними речовинами. Вони допоможуть вам якомога довше залишатися молодою і красивою без відвідування сучасних чарівників — пластичних хірургів.

підтяжка , фейсліфтинг, кругова підтяжка обличчя, хірургічна підтяжка обличчя, підтяжка овалу обличчя, омолодження обличчя, ендоскопічна підтяжка обличчя