Проктологія

У медичному центрі Клініка Нова пропонують широкий комплекс послуг з діагностики та лікування захворювань товстого кишечника, прямої кишки і промежини. Діагностичні дослідження і незначні оперативні втручання проводять у кабінеті ендоскопії, який оснащений медичним обладнанням останнього покоління. Прийом веде досвідчений лікар проктолог.

Завдяки використанню сучасного ендоскопічного обладнання в нашій клініці, помилки в діагностиці хвороб нижніх відділів кишечника практично виключені. Лікування за допомогою інноваційних технологій безболісно і не вимагає перебування в стаціонарі.

У Клініці Нова успішно лікують найпоширеніші захворювання заднього проходу і прямої кишки на всіх стадіях:

  • Геморой
  • Тріщини прямої кишки
  • Анальний свербіж
  • Рання діагностика раку прямої кишки

Дослідження стану товстої кишки проводиться на найсучаснішому обладнанні, що дозволяє поставити точний діагноз вже при першому відвідуванні!

Візит до проктолога вимагає спеціальної підготовки. Необхідно очистити пряму кишку за 1.5 - 2 години до відвідування лікаря проктолога. Якщо ректороманоскопія призначена на наступний день, то процедуру очищення кишечника слід провести 2 рази: перед сном і за 2 години до візиту. Будь-яких обмежень в харчуванні та режиму немає, пацієнт може вести звичайний спосіб життя.

Наші фахівці

Ткаченко Федот Геннадійович Хірург-проктолог вищої категорії, стаж роботи 28 років
Сеніч Станіслав Вікторович Проктолог, хірург, стаж роботи 15 років
Коцюбенко Валерія Олегівна Лікар проктолог, кандидат медичних наук