Проктологія

Ткаченко Федот Геннадійович Хірург-проктолог вищої категорії, стаж роботи 28 років
Сеніч Станіслав Вікторович Проктолог, хірург, стаж роботи 15 років

 

У медичному центрі Клініка Нова пропонують широкий комплекс послуг з діагностики та лікування захворювань товстого кишечника, прямої кишки і промежини. Діагностичні дослідження і незначні оперативні втручання проводять у кабінеті ендоскопії, який оснащений медичним обладнанням останнього покоління. Прийом веде досвідчений лікар проктолог.

Завдяки використанню сучасного ендоскопічного обладнання в нашій клініці, помилки в діагностиці хвороб нижніх відділів кишечника практично виключені. Лікування за допомогою інноваційних технологій безболісно і не вимагає перебування в стаціонарі.

У Клініці Нова успішно лікують найпоширеніші захворювання заднього проходу і прямої кишки на всіх стадіях:

Дослідження стану товстої кишки проводиться на найсучаснішому обладнанні, що дозволяє поставити точний діагноз вже при першому відвідуванні!

Візит до проктолога вимагає спеціальної підготовки. Необхідно очистити пряму кишку за 1.5 - 2 години до відвідування лікаря проктолога. Якщо ректороманоскопія призначена на наступний день, то процедуру очищення кишечника слід провести 2 рази: перед сном і за 2 години до візиту. Будь-яких обмежень в харчуванні та режиму немає, пацієнт може вести звичайний спосіб життя.