Травматологія

 

Травматологія - одна із галузей медицини, яка спеціалізується на профілактиці, діагностиці, лікування травматичних ушкоджень опорно-рухового апарату, що виникають у повсякденному житті – розтягнення зв’язок, переломи, вивих, рани, забої тощо.

Будь-яка травма потребує проведення невідкладних лікувальних заходів – усунення загрозливих для життя станів, точної діагностики, іммобілізація й визначення подальшої тактики лікування.

Досвідчені травматологи-ортопеди «Клініка Нова» нададуть екстрену медичну допомогу при всіх видах ушкоджень. Для встановлення точного і своєчасного діагнозу доступні всі сучасні методи обстеження опорно-рухового апарату, такі як рентгенографія, комп'ютерна томографія та магнітно-резонансна томографія.

Сучасна операційна нашого медичного центру дозволяє проводити всі необхідні маніпуляції при травмах різного походження – іммобілізація при розтягненнях зв’язок і переломах, оброблення асептиком і пов’язка при опіках тощо. В «Клініка Нова» проводять така планові операції по пластиці м’язів і сухожилків, металоостеосинтезу (МОЗ). До послуг пацієнтів травматології сучасний стаціонар з одномісними палатами і досвідченим медичним персоналом.

Крім того, в центрі існують програми по фізіотерапії та реабілітації пацієнтів з різними травмами. Фахівці з фізіотерапії ретельно працюють з пацієнтами для відновлення рухливості, сили та координацію після травм, допомагаючи їм повернутися до повсякденних занять та активного способу життя.

травматологія, консультація травматолога, комнсультація травматолога-ортопеда, консультація ортопеда, травм-пункт, травмпункт, травмпункт поруч, рентгенографія кісток, рентгенографія суглобів, МРТ, КТ