Cтаціонар

 

Палати стаціонару одномісні з можливістю знаходження супровідника. Усі палати забезпечують максимально комфортні умови для лікування та відновлення.
Технічне оснащення та структура центру дозволяють надавати повний цикл медичної допомоги.
Палати оснащені сучасними системами моніторингу за основними показниками життєдіяльності. Пацієнт перебуває під постійним наглядом досвідченого медичного персоналу.
Хірургічне відділення складається з трьох операційних палат, пристосованих для проведення різнопланових хірургічних втручань.
 

Медичний центр «Клініка Нова» - комплексне стаціонарне обстеження та лікування

  • Технічне оснащення і структура центру дають можливість надавати повний цикл медичної допомоги – від всеосяжної діагностики (МРТ і КТ томографія, УЗД, рентгенографія) й лікування (спеціалізовані операційні блоки, реанімаційні палати, перев’язувальна) до реабілітації (палати різного профілю).
  • Сучасні операційні. Відділення складається з 3 операційних палат, які пристосовані для проведення планових операцій хірургічного, гінекологічного, ортопедичного, нейрохірургічного, урологічного профілю під контролем ультразвуку та рентгена.
  • Мультидисциплінарний підхід. Лікування в стаціонарі «Клініка Нова» проводиться на основі мультидисциплінарного підходу – співпраця лікарів різного профілю, що забезпечує максимальний ефект в лікуванні й догляді.
  • Реанімаційне відділення на 4 ліжка. Відділення інтенсивної терапії оснащене сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням провідних виробників. В медичному центрі цілодобово чергує реанімаційна бригада, яка готова швидко надати невідкладну медичну допомогу.
  • Денний стаціонар. В медичному центрі працює денний стаціонар, де пацієнти можуть перебувати при необхідності курсу лікування або для обстеження.
  • Комфортні умови перебування. Палати стаціонару одномісні, є палати підвищеного комфорту з можливістю перебування супровідника. Всі палати забезпечують максимально комфортні умови для лікування та відновлення.
  • Ефективний медичний нагляд. Палати оснащені сучасними системами моніторингу за основними показниками життєдіяльності. Пацієнт перебуває під постійним наглядом висококваліфікованого медичного персоналу.
  • Безпека. Центральне стерилізаційне відділення забезпечує технологічні процеси стерилізації, зберігання та видачі стерильних виробів медичного призначення.
  • Реабілітація. В стаціонарі «Клініка Нова» надається широкий спектр реабілітаційних послуг для швидкого відновлення й запобігання ускладнень після операцій та тяжких захворювань.

Стаціонар МЦ «Клініка Нова» - ключовий елемент у забезпеченні комплексної медичної допомоги в діагностиці, терапії і реабілітації.

Госпіталізація в приватний стаціонар медичного центру «Клініка Нова»

Планова госпіталізація призначається на направленням і рекомендацією лікаря-куратора. В ургентних випадках пацієнт звертається до приймального відділення, де черговий лікар проводить первинний огляд, ставить попередній діагноз і визначається подальша тактика (госпіталізація, направлення в інший медичний заклад тощо).

Багатопрофільний стаціонар МЦ «Клініка Нова» - сучасна й своєчасна медична допомога кожному пацієнту

стаціонар, стаціонар київ, стаціонарне лікування, стаціонар у Києві, хірургічний стаціонар, терапевтичний стаціонар, постільний фонд, дитячий стаціонар, реанімація, реанімаційні палати, приймальне відділення, приватний стаціонар, цілодобовий стаціонар, денний стаціонар, комфортний стаціонар, стаціонарне відділення, кардіологічний стаціонар, гінекологічний стаціонар, обстеження в стаціонарі, приватний стаціонар