Стоматологія

Стоматологія в «Клініка Нова» - стоматологія всіх напрямків для дорослих і дітей.

Стоматологічне відділення укомплектоване 4 сучасними стоматологічними установками. Досвідчені стоматологи надають послуги в галузі терапевтичної та хірургічної стоматології, імплантології та ортодонтії. Всі спеціалісти пройшли стажування в провідних лікувальних закладах і регулярно беруть участь в наукових конференціях та семінарах для підвищення своєї кваліфікації.

Стоматологічна допомога в медичному центрі «Клініка Нова» організована із застосуванням останніх інновацій європейських дентальних технологій. Всі послуги в галузі терапевтичної стоматології, імплантології та протезування мають конкурентоспроможну ціну. До кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід.

ВСІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРАЦЮЮТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНО В ОДНІЙ КЛІНІЦІ!

Діагностика стоматологічних захворювань проводиться на сучасному рентгенологічному обладнанні – від прицільної рентгенографії окремого зуба до комп’ютерної томографії.

ВСІ ОБСТЕЖЕННЯ ВИ МОЖЕТЕ ПРОЙТИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО В НАШІЙ КЛІНІЦІ!

У медичному центрі «Клініка Нова» на Правому березі для діагностики стоматологічної патології використовується:

  • Рентгенографія. Прицільна рентгенографія для візуалізації коренів зубів, моніторинг стану ясен та якості пломбування каналів тощо;
  • Ортопантомограма. Панорамний знімок зубів верхньої та нижньої щелепи для оцінки загального стану;
  •  Комп'ютерна томографія. Тривимірна візуалізація з можливістю пошарового дослідження кісткових тканин двох щелеп, окремих зубів, скронево-лицьового регіону черепа.

Стоматологія в медичному центрі «Клініка Нова» - професійне обслуговування в комфортних умовах з використанням інноваційних медичних технологій.

стоматологія, консультація стоматолога, лікування карієсу, видалення зуба, стоматолог м. Васильківська, протезування зубів, терапевтична стоматологія, дитяча стоматологія, оротодонтія, установка брекетів, імплантація зубів, рентген зуба, ортопантомограма