Стоматологія

 

Стоматологія в «Клініка Нова» - стоматологія всіх напрямків для дорослих і дітей.

Стоматологічне відділення укомплектоване 4 сучасними стоматологічними установками. Досвідчені стоматологи надають послуги в галузі терапевтичної та хірургічної стоматології, імплантології та ортодонтії. Всі спеціалісти пройшли стажування в провідних лікувальних закладах і регулярно беруть участь в наукових конференціях та семінарах для підвищення своєї кваліфікації.

Стоматологічна допомога в медичному центрі «Клініка Нова» організована із застосуванням останніх інновацій європейських дентальних технологій. Всі послуги в галузі терапевтичної стоматології, імплантології та протезування мають конкурентоспроможну ціну. До кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід.

У своїй практиці лікарі-стоматологи «Клініка Нова» широко застосовують лікування зубів під мікроскопом. Це дозволяє виконувати терапевтичні маніпуляції з мінімальними пошкодженнями здорових тканин зуба й обрати оптимальну схему лікування.

ВСІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРАЦЮЮТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНО В ОДНІЙ КЛІНІЦІ!

Діагностика стоматологічних захворювань проводиться на сучасному рентгенологічному обладнанні – від прицільної рентгенографії окремого зуба до комп’ютерної томографії.

ВСІ ОБСТЕЖЕННЯ ВИ МОЖЕТЕ ПРОЙТИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО В НАШІЙ КЛІНІЦІ!

У медичному центрі «Клініка Нова» на Правому березі для діагностики стоматологічної патології використовується:

  • Рентгенографія. Прицільна рентгенографія для візуалізації коренів зубів, моніторинг стану ясен та якості пломбування каналів тощо;
  • Ортопантомограма. Панорамний знімок зубів верхньої та нижньої щелепи для оцінки загального стану;
  •  Комп'ютерна томографія. Тривимірна візуалізація з можливістю пошарового дослідження кісткових тканин двох щелеп, окремих зубів, скронево-лицьового регіону черепа.

Стоматологія в медичному центрі «Клініка Нова» - професійне обслуговування в комфортних умовах з використанням інноваційних медичних технологій.

Лікування карієсу під седацією

стоматологія, консультація стоматолога, лікування карієсу, видалення зуба, стоматолог м. Васильківська, протезування зубів, терапевтична стоматологія, дитяча стоматологія, оротодонтія, установка брекетів, імплантація зубів, рентген зуба, ортопантомограма, лікування зубів під мікроскопом