Стоматологія

 

Стоматологія в «Клініка Нова» - стоматологія всіх напрямків для дорослих і дітей.

У стоматологічному відділенні медичного центру надають весь спектр стоматологічних послуг — терапевтична та хірургічна стоматологія, імплантологія та ортодонтія.
Професійне чищення зубів. У нашому медичному центрі застосовують найбільш ефективні та ощадливі методи очищення зубів та зняття зубного каменю.
Лікування зубних каналів під мікроскопом є рутинною практикою у нашій клініці. Сучасний підхід у стоматології дозволяє проводити найскладніші маніпуляції з мінімальними побічними ефектами.
Прицільна рентгенографія зуба (контактна рентгенографія зуба) дозволяє отримувати контрастне та чітке зображення кореня зуба, коронки, міжзубного простору, навколишньої кісткової тканини.
КТ томографія дозволяє отримувати зображення з багатьох проекцій та формувати об'ємне зображення.
На вибір пацієнта та за відсутності протипоказань лікування карієсу, пломбування зубів може проводитися під седацією.
Усі зусилля сучасної стоматології орієнтовані максимальне збереження природних зубів. Ці тенденції дали поштовх до розвитку нової галузі – ендодичної стоматології.
Дитяча стоматологія – один із пріоритетних напрямків нашого медичного центру.
У нашому медичному центрі створено всі умови для оперативних та якісних послуг у хірургічній стоматології.
Прямими показаннями до видалення зуба мудрості є неправильне розташування, нестача місця в зубній дузі або зуб мудрості упирається зуб, що стоїть попереду.
Вініри. Декілька відвідувань нашого медичного центру, і замість нерівних сколотих зубів, у вас буде чарівна посмішка, шедевр стоматологічного мистецтва.
Грамотна діагностика у комбінації з унікальними технологіями та винятковими знаннями лікарів у нашому медичному центрі дозволяє вивести процедуру дентальної імплантації на новий рівень, уникнути ускладнень та просто з «нуля» відтворити нові зуби.

 

Стоматологічне відділення укомплектоване 4 сучасними стоматологічними установками. Досвідчені стоматологи надають послуги в галузі терапевтичної та хірургічної стоматології, імплантології та ортодонтії. Всі спеціалісти пройшли стажування в провідних лікувальних закладах і регулярно беруть участь в наукових конференціях та семінарах для підвищення своєї кваліфікації.

Стоматологічна допомога в медичному центрі «Клініка Нова» організована із застосуванням останніх інновацій європейських дентальних технологій. Всі послуги в галузі терапевтичної стоматології, імплантології та протезування мають конкурентоспроможну ціну. До кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід.

У своїй практиці лікарі-стоматологи «Клініка Нова» широко застосовують лікування зубів під мікроскопом. Це дозволяє виконувати терапевтичні маніпуляції з мінімальними пошкодженнями здорових тканин зуба й обрати оптимальну схему лікування.

ВСІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРАЦЮЮТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНО В ОДНІЙ КЛІНІЦІ!

Діагностика стоматологічних захворювань проводиться на сучасному рентгенологічному обладнанні – від прицільної рентгенографії окремого зуба до комп’ютерної томографії.

ВСІ ОБСТЕЖЕННЯ ВИ МОЖЕТЕ ПРОЙТИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО В НАШІЙ КЛІНІЦІ!

У медичному центрі «Клініка Нова» на Правому березі для діагностики стоматологічної патології використовується:

  • Рентгенографія. Прицільна рентгенографія для візуалізації коренів зубів, моніторинг стану ясен та якості пломбування каналів тощо;
  • Ортопантомограма. Панорамний знімок зубів верхньої та нижньої щелепи для оцінки загального стану;
  •  Комп'ютерна томографія. Тривимірна візуалізація з можливістю пошарового дослідження кісткових тканин двох щелеп, окремих зубів, скронево-лицьового регіону черепа.

Стоматологія в медичному центрі «Клініка Нова» - професійне обслуговування в комфортних умовах з використанням інноваційних медичних технологій.

Лікування карієсу під седацією

стоматологія, консультація стоматолога, лікування карієсу, видалення зуба, стоматолог м. Васильківська, протезування зубів, терапевтична стоматологія, дитяча стоматологія, оротодонтія, установка брекетів, імплантація зубів, рентген зуба, ортопантомограма, лікування зубів під мікроскопом