Ортодонтія

 

Сьогодні здорові зуби стали невіддільною частиною іміджу успішної людини, тому що рівні, білі зуби є не лише символом здоров'я, але й символізують благополуччя та добробут. І якщо лікар-стоматолог лікує хворі зуби, то лікар-ортодонт зробить Вашу посмішку красивою. І дуже часто лише від ортодонта залежить, чи будете ви посміхатися впевнено і широко або сором'язливо, прикриваючи рот рукою.

Основним завдання ортодонтії являється нормалізація форми та розмірів зубних рядів, корекція росту та розвитку зубощелепної системи, створення оптимальних умов для функціонування щелепних м’язів. 

Займаючись відновленням чи корекцією окремого зуба, так і цілого зубного ряду, ортодонт поєднує у собі лікаря та скульптора. Як лікар він повинен не просто вилікувати, але й не нашкодити, як художник він створює довершену красу. 

В медичному центрі «Клініка Нова» створені всі умови для формування Вашої досконалої посмішки – від діагностичних обстежень до досвідчених спеціалістів-ортодонтів.

"Клініка Нова" працює зі світовими лідерами по виробництву медичного обладнання та стоматологічних матеріалів, щоб застосувати останні досягнення в сучасній ортодонтії на практиці. 

Ортодонтія в «Клініка Нова» - осяяна рівна посмішка у будь-якому віці.