Протезування

 

Сучасна стоматологія пропонує багато способів протезування зубів на всі випадки.

При руйнуванні частини зуба проводиться так зване «мікропротезування» зубів. Відкол чи зруйнована частина відновлюється спеціальними вкладками. Вони подібні до звичайних пломб, але виготовляються у спеціалізованих лабораторіях по індивідуальному відбитку пацієнта. Матеріалом для вкладок слугує кераміка чи міцний пломбуючий матеріал. Для протезування незначних пошкоджень передніх зубів часто використовуються вініри.

При відсутності одного чи декількох зубів лікарі рекомендують протезування незнімним мостоподібним протезом. Сучасні протези виготовляються з різних матеріалів, але найбільшою популярністю користуються металокерамічні протези. Вони складаються із двох частин - внутрішній каркас для міцності - із металу, зовнішня частина для естетики - з кераміки.

Також в сучасній стоматології використовують безметалеві коронки та протези з циркону, скловолокна та високоміцної кераміки.

При повній відсутності зубів чи значній відсутності зубів у ряду використовується знімний протез. Сучасні технології й стоматологічні матеріали дозволяють зробити зручний, гарний, знімний протез, що викликає мінімум дискомфорту і добре тримається у роті.

В стоматологічному відділенні «Клініка Нова» пропонуються всі види сучасного протезування зубів. Необхідно лише записатися на консультацію лікаря-стоматолога в нашому медичному центрі, і ви отримаєте якісне обслуговування з урахування особливостей вашого організму за прийнятними цінами.

Протезування зубів в «Клініка Нова» - все що пропонує сучасна стоматологія.