Імплантація

 

На сьогодні імплантація зубів являється нескладною малоінвазивною хірургічною процедурою, і використовується при втраті одного, декількох чи навіть всіх зубів.

Перед процедурою проводять ретельне планування – повна діагностика стану пацієнта, виявляють наявність протипоказань, визначають тип прикусу та структуру кістки, визначають чи достатній об’єм кісткової тканини для встановлення імплантату.

Сама суть процедури – це встановлення зубного імплантату, імплантаційної системи з титану, цирконію та цирконій-оксидної кераміки, з наступним встановленням та кріпленням коронки. Вся процедура проходить під місцевим знеболенням.

Термін процедури залежить від кожного клінічного випадку, стану кісткової тканини та загального стану пацієнта. В окремих випадках встановлення одного імплантату займає стільки ж часу, скільки видалення зуба.

В нашому медичному центрі створенні всі умови для успішної імплантації зубів "під ключ". Грамотна діагностика в комбінації з унікальними технологіями та виключними знаннями лікарів в «Клініка Нова» дозволяє вивести процедуру дентальної імплантації на новий рівень, уникнути ускладнень і просто з «нуля» відтворити нові зуби.

Сучасна імплантація зубів в «Клініка Нова», філіал на Правому березі, (вул. Практична 3а, Київ).