Хірургія

 

У хірургічному відділенні медичного центру «Клініка Нова» пацієнти можуть отримати найбільш затребувані послуги в галузі загальної і спеціалізованої хірургії – урологічні операції, видалення доброякісних і злоякісних новоутворень,  гінекологічні втручання, лапароскопічна хірургія, встановлення ендопротезів тощо.

Структура, технічне оснащення, організація роботи медичного центра дозволяють проводити як первинну консультацію хірурга і незначні втручання в амбулаторному режимі, так і спеціалізовані операції.

Оснащення  діагностичного відділення МРТ томографом Siemens, КТ томографом 16 зрізів, УЗД апаратами останнього покоління компанії Esaote дає можливість точно визначити причину захворювання, максимально чітко розробити план хірургічної операції чи провести малоінвазивне втручання під контролем одного з методів медичної візуалізації (інтервенційна радіологія).

Використання сучасних технологій дозволяє більш індивідуально підходити до кожного хворого, більше адаптуватися до конкретних потреб пацієнта.

Високі стандарти передопераціного обслуговування, операційного втручання і післяопераційного лікування гарантують високі показники одужання пацієнтів, а використання малоінвазивних хірургічних методів дозволяє зменшити до мінімуму реабілітаційний період і швидко повернутися пацієнту до звичного нормального життя.

Амбулаторна хірургія

«Хірургія одного дня» - одне з визначень амбулаторної хірургії. Сучасні малоінвазивні технології, прогрес в анестезії і в контролі за больовим синдромом дозволяють проводити більшість рутинних операцій за один день без потреби перебування пацієнта в стаціонарі. Причому, ефективність, безпечність і результативність операцій залишається на рівні стаціонарного лікування.

Гінекологічна хірургія.

Усі хірургічні операції на органах малого таза проводяться малоінвазивними методами (ендоскопічна хірургія). Видалення поліпів, фіброміом та інших новоутворень відбувається за допомогою лазера чи радіочастотним випромінюванням. Спеціалісти гінекологічного відділення мають багаторічний досвід у хірургічній гінекологічній ендоскопії.

Урологічна хірургія.

Хірургічні операції в урології призначаються при широкому спектрі захворювань сечової системи, коли вже безсилі консервативні методики. Діагностування і лікування патології проводяться ендоскопічними методами і методами відкритої хірургії. Руйнування конкрементів при сечокам’яній хворобі відбувається за допомогою технологій контактної літотрипсії. 

ЛОР-хірургія  

У медичному центрі «Клініка Нова» успішно лікуються захворювання носа й ротоглотки хірургічними методами. Спеціалізоване обладнання і сучасна ЛОР діагностика дозволяють проводити операції і процедури на самому високому рівні сучасної медицини.

Ортопедія

На цьому напрямку надаються наступні послуги: ендопротезування, операції по остеосинтезу й остеотомії, резекція суглобів, артроскопія тощо. Сучасні технології лікування опорно-рухового апарату дозволяють максимально швидко відновити функціональне навантаження і повернути пацієнту радість руху.

Абдомінальна хірургія

У нашому медичному центрі створені ідеальні умови для лікування захворювання органів черевної порожнини хірургічними методами. Досвідчені лікарі-хірурги проводять оперативні втручання різного рівня складності як за допомогою ендоскопічних методик, так і стандартним доступом.

Пластична хірургія

Пластичні хірурги медичного центру «Клініка Нова» - професіонали своєї справи з великим досвідом роботи, які скорегують «найважчі» косметологічні недоліки та проблеми з мінімальним рівнем втручання.

Хірургія в медичному центрі «Клініка Нова» - поєднання досвіду й сучасних технологій.

хірургія, консультація хірурга, ендоскопічна хірургія, лапароскопічна хірургія, хірургічний стаціонар, хірургічна гінекологія, екстрена хірургія, ургентна хірургія, хірургічна урологія, урологічна хірургія, ЛОР хірургія, хірургічна ортопедія, абдомінальна хірургія, онкологічна хірургія, щелепно-лицева хірургія, торакальна хірургія, амбулаторна хірургія, інтервенційна радіології