ЛОР-хірургія

 

Оперативна отоларингологія, або ЛОР-хірургія – спеціалізована галузь медицини, що займається хворобами та їх лікуванням оперативним методом горла, носа та вух.

Найпоширеніші операції, які виконуються хірургами-отоларингологами, це: пункція гайморової пазухи, гайморотомія, вазотомія, лікування переломів кісток носа, аденотомія, тонзилектомія і багато іншого.

Сучасна оперативна отоларингологія є складною та технічно вимогливою галуззю медицини, що вимагає оснащення медичного закладу сучасним діагностичним обладнанням і спеціалізованими інструментами, а від лікарів високого рівня підготовки та досвіду.

Більшість операцій в отоларингології виконується малоінвазивними ендоскопічними методами з використання мікрохірургічної техніки, що дозволяє зменшити травматизм хірургічного втручання, знизити ризик ускладнень і скоротити терміни реабілітації.

Особливий акцент у ЛОР-хірургії робиться на індивідуальному підході до кожного пацієнта. Близькість життєвоважливих органів вимагає від хірурга-отоларинголога здійснювати детальний аналіз і планування оперативного втручання з урахуванням анатомічних особливостей хворого, ступеня і типу патології та інших факторів.

В МЦ «Клініка Нова» створені ідеальні умови для успішного лікування захворювання рота, носа й горлянки хірургічними методами.

Поєднання самих сучасних методів лікування і технології, досвідчені ЛОР-хірурги з багаторічним стажем, індивідуальний підхід до кожного пацієнта гарантують позитивний результат операції і короткий реабілітаційний період.

Сучасне радіологічне діагностичне відділення «Клініка Нова», яке оснащене МРТ і КТ томографами й рентгенівською системою, дозволяє отримати цілісну клінічну картину ЛОР захворювання, обрати необхідний метод і хід оперативного втручання.

Ми маємо можливість співпрацювати з іншими вузькими медичними спеціалістами, такими, як онкологи, невропатологи тощо, для забезпечення комплексного підходу в лікуванні.

У нашому медичному центрі ми проводимо близько 50 різних процедур і операцій в цій галузі хірургії - від аденотомії та тонзилектомії до складних хірургічних утручань, таких як ендоскопічна хірургія окремих ділянок черепа.

ЛОР-хірургія в «Клініка Нова» - досвід, інноваційність, персоналізований підхід.  

 

лор-хірургія, оперативна отоларингологія, консультація лор-хірурга, лор-хірург київ, отоларинголог київ, мікрохірургія, аденотомія, септопластика, ринопластика, тимпанопластика, кохлеарна імплантація, мастоїдектомія, тонзилектомія, вазотомія