УЗД

Тарасенко Юлія Володимирівна Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, врач УЗД, стаж роботи 27 роки

 

Рутинні та поглиблені УЗД дослідження в клініці Нова виконуються на ультразвуковому стаціонарному сканері експертного класу MyLab X6 і портативному апараті MyLab Gamma, компанії Esaote (Італія).

На ультразвуковому апараті MyLab X6 можливо пройти всі необхідні діагностичні дослідження - починаючи від сканування абдомінальних органів і закінчуючи поглибленими дослідженнями в кардіології. Технічні можливості приладу дозволяють виявляти освіти розміром менше 2 міліметрів.

Відмітною властивістю сканера нового покоління є висока проникаюча здатність, що дозволяє отримувати якісне і контрастне зображення найглибших структур. Це дає можливість проводити діагностику захворювань раніше неможливих при ультразвуковому дослідженні.

Допплер сосудів голови та шиї

Визначити стан внутрішніх органів допоможуть спеціалізовані режими і технології - кольоровий і енергетичний допплер, еластографія, оцінка комплексу «інтиму-медіа», 3D візуалізація.

Завдяки використанню сучасних ультразвукових технологій, отримані результати дослідження за важливістю і точності цілком порівнянні з даними отриманими за допомогою магнітно-резонансної томографії (МРТ) та комп'ютерної томографії (КТ).
 

Ультразвуковий сканер комплектується декількома типами датчиків для дослідження через шкірні покриви і внутрішні порожнини (вагінальна і ректальна сонографія).

Сонографія абсолютно безпечна технологія. Її можна використовувати багаторазово для проведення профілактичних оглядів, діагностики та оцінки результату лікування. Інформація про стан організму обробляється і зберігається в цифровому варіанті.
 

Особливістю планшетного УЗД сканера My Lab Touch - можливість поглиблених дослідження шкіри і підшкірних структур високочастотним випромінюванням в 22 МГц. Високочастотний сонографія дозволяє оцінювати загальний стан шкіри і кровоносних судин, діагностувати доброякісні та злоякісні новоутворення і багато іншого.

Медичний центр Клініка Нова - всі переваги діагностики на ультразвукових апаратах експертного рівня.