УЗД легень

 

Сучасну якісну діагностику складно уявити без широкого використання ультразвукового дослідження (УЗД). В останні роки показаннями для його проведення стали патологічні зміни легень (УЗД легень).

Доступність, неінвазивність, безболісність, простота попередньої підготовки і виконання, відсутність прямих протипоказань, безпека і нешкідливість, доведена випробуваннями, - ось що приваблює в цьому методі дослідження.

В силу зазначених особливостей УЗД легень (ультразвукова діагностика легень) може використовуватися для широкого контингенту пацієнтів: вагітних і годуючих жінок, дорослих, дітей, пацієнтів з імплантованими кардіостимуляторами, металевими конструкціями та іншими сторонніми предметами. Особливо актуально УЗД легких сьогодні, коли весь світ охопила епідемія COVID-19.

Особливості ультразвукового дослідження органів дихання, зокрема УЗД легень, в нашому центрі є те, що діагностичні дослідження виконуються на ультразвукових сканерах нового покоління (Esaote, Італія). У програмному і апаратному забезпеченні сканерів враховані всі особливості обстеження легень і проблема COVID-19.

УЗД легень, УЗД легень та бронхів, діагностика пневмонії, діагностика атипової пневмонії, УЗД при COVID-19, записатися на прийом, діагностика плевриту, ультразвукова діагностика легень