Лікування карієсу

 

Емаль зуба вважається однією з найміцніших біологічних тканин, але водночас вона дуже тендітна, й легко руйнується під впливом несприятливих зовнішніх і внутрішніх факторів. Майже 95% людей страждають на карієс.

При цьому захворюванні спочатку вражається емаль, а потім інші тканини зуба, а якщо вчасно не звернуться до стоматолога, то руйнується весь зуб. Основна методика лікування карієсу – очищення і герметичне пломбування великих і малих каріозних порожнин.

На ранніх стадіях карієс ніяк не проявляє себе. Про початок захворювання говорять лише незначні зовнішні ознаки, які тяжко виявити неозброєним оком. Емаль зуба стає матовою, втрачає характерний блиск і поступово руйнується. У зону враження починають приникають бактерії та починають розмножуватися. Плямка чорніє. Ця стадія називається «поверхневий карієс».

На жаль на цій стадії, коли відсутні будь-які больові відчуття, пацієнт практично ніколи не звертається за консультацією до лікаря-стоматолога. Лікування карієсу найчастіше починається, коли в процес залучаються глибші шари.

Наступна стадія – карієс дентину, або контактний карієс. В зубі з’являється порожнина - каріозна порожнина. Симптоми залежать від глибини враження – біль на гарячу, холодну, солодку й кислу їжу, неприємний запах з рота. При запущеному процесі пацієнт може намацати дірку в зубі.

Якщо не почати терміново лікувати карієс на цій стадії, то починається запалення пульпи зуба - скупчення кровоносних судин і нервових закінчень під шаром дентину.

Процес лікування карієсу залежить від стадії і глибини процесу. На початковій безсимптомній стадії можливо обмежитися професійним чищенням зубів, закриттям герметиком пошкодженої емалі. Для профілактики захворювання проводять ремінералізуючу терапію. Пломбування зубів проводять, коли патологічний процес ще не охопив порожнини пульпи. Порятунок зуба полягає у видаленні уражених тканин зуба й постановки пломби.

При запаленні пульпи (пульпіт) процес лікування ускладнюється. Проводиться видалення пульпи з наступним пломбуванням каналів і порожнини зуба. В запущених випадках проводиться видалення зуба.

Лікування карієсу під мікроскопом

Стоматологічний мікроскоп вже використовується на етапі діагностики, допомагаючи виявляти карієс на ранніх стадіях, на контактних поверхнях, важкодоступних місцях. Під багаторазовим збільшенням гарно видно найдрібніші дефекти й тріщини в емалі.

Лікування карієсу під мікроскопом має ощадний характер – ретельно препаруються лише каріозні порожнини, залишаючи неушкодженими здорові ділянки зуба. Пломбування зубів під мікроскопом дозволяє досягти ідеального прилягання матеріалу до тканин зуба. Пломба герметична і не має зазорів.

МЦ «Клініка Нова» - лікування карієсу за сучасними технологіями.

Стоматологічне відділення медичного центру «Клініка Нова» оснащене новим сучасним обладнанням.

Для професійного очищення зубів використовують ультразвук (ультразвуковий скейлінг), систему Air Flow (потік повітря з мікроскопічними абразивними частинками), а також спеціалізовані очищувальні пасти. Пломбування зубів і реставрація зубів проводиться із урахуванням останніх досягнень в галузі терапевтичної стоматології.

При пломбуванні використовуються фотополімерні і склоіономерні матеріали провідних виробників. На вибір пацієнта і при відсутності протипоказань лікування карієсу, пломбування зубів може проводиться під седацією. Лікування зубів під медикаментозним сном дозволяє уникнути неприємних відчуттів й позбутися страху перед стоматологом.

В стоматологічному відділенні медичного центра «Клініка Нова» надаються послуги всім віковим групам пацієнтів – від самих маленьких до самих поважних, відтак можете приходити всією сім’єю!

«Клініка Нова» - комфортне лікування зубів!

І пам’ятайте! Технології лікування карієсу значно покращились, але профілактика карієсу простіша, дешевша й легша, ніж його лікування.

лікування карієсу, лікування глибокого карієсу, лікування зубів увісні, лікування зубів під наркозом, поставить пломбу, пломба з гарантією, пломбування зубів, пломбування молочних зубів, фотополімерні пломби, лікування зубів під седацією, лікування зубів під наркозом, пломбування зуба ціна, стоматологія поруч, карієс зубів, нарощування зубів, лікування пульпіту ціна, видалення нерва в зубі, проблеми з зубами, види пломб, реставрація зуба, відновлення поверхні зуба, лікування зубів