Терапевтична стоматологія

 

Терапевтична стоматологія – один із напрямків стоматології, який спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювання зубів, тканин навколо зубів, слизової оболонки рота.

Найбільш поширеними процедурами в цій галузі стоматології, і з якими стикалася практична кожна людина, являться лікування карієсу (препарування каріозної порожнини з наступним пломбуванням), лікування та пломбування зубних каналів (ендодонтичне лікування), реставрація зубів.

Стоматологічне відділення медичного центра «Клініка Нова» оснащене 4 сучасними стоматологічними установками елітного класу. Обробка та стерилізація стоматологічного інструментарію проводиться центральному стерилізаційному відділені, де забезпечуються і контролюються всі  технологічні процеси стерилізації, зберігання та видачі інструментів.   При відсутності протипоказань лікування зубів можна проводити під анестезією.

В «Клініка Нова» використовуються безпечні сучасні анестезіологічні препарати, які дозволяють лікувати без болю всі стоматологічні захворювання.   При лікуванні карієсу та реставрації зубів використовуються пломбуваний матеріал з високими адгезивними якостями, що зводить до мінімуму необхідність в препаруванні та гарантує довгу експлуатацію пломби.   Кожне лікування закінчується порадами по профілактиці та доглядом за зубами та порожниною рота. Для кожного пацієнта виробляється індивідуальна схема та рекомендації по гігієні