Консультація проктолога

Ткаченко Федот Геннадійович Хірург-проктолог вищої категорії, стаж роботи 28 років
Сеніч Станіслав Вікторович Проктолог, хірург, стаж роботи 15 років

 

Спеціаліст, який займається діагностикою та лікуванням цієї групи захворювань, називається проктолог. Найбільш поширеними захворюваннями є - геморой, тріщини анального отвору, парапроктит, поліпоз товстого кишечника. Проктологічних захворюваннями в рівній мірі страждають, як чоловіки, так і жінки.

Щоб уникнути дискомфорту пацієнта у медичному центрі «Клініка Нова» працюють як проктологи-чоловіки, так і проктологи-жінки. Це дає можливість відчувати всім пацієнтам впевнено та швидко розв'язувати делікатні питання. Всі лікарі-проктологи – досвідчені фахівці з великим досвідом роботи

Показаннями звернення до фахівця є виникненні печіння, свербіння і болю в задньому проході, різні проблеми з актом дефекації (помилкові позиви, нетримання калу та інше). Терміновий візит до проктолога необхідний при виявленні домішок крові, гною і слизу в калі, почервоніння в районі заднього проходу.

При наявності родичів з онкологічними захворюваннями товстого кишечника і поліпах в товстому кишечнику, фахівці рекомендують проводити профілактичні ендоскопічні дослідження з періодичністю раз на півроку.

Найчастішим захворюванням, з яким звертаються за консультацією з проктологом, є геморой. Неправильне харчування, що веде до запорів, малорухливий спосіб життя, нераціональне фізичне навантаження стають спусковим гачком у розвитку геморою.

Лікування геморою в «Клініка Нова» проводиться сучасними методами за європейськими стандартами, що дає можливість ефективного позбавлятися гемороїдальних вузлів за одне відвідування лікаря-проктолога.

Візит до проктолога вимагає спеціальної підготовки. Необхідно очистити пряму кишку за 1.5 - 2 години до відвідування лікаря проктолога. Якщо ректороманоскопія призначена на наступний день, то процедуру очищення кишечника слід провести 2 рази: перед сном і за 2 години до візиту. Будь-яких обмежень в харчуванні та режиму немає, пацієнт може вести звичайний спосіб життя.

Послуги лікаря-проктолога. Консультація проктолога у Києві на Лівому та Правому березі. Медичний центр «Клініка Нова» проктологія. Записатися на прийом до проктолога. Консультація проктолога. Проктолог-жінка. Лікар-колопроктолог. Лікування геморою.