Консультація проктолога

Ткаченко Федот Геннадійович Хірург-проктолог вищої категорії, стаж роботи 28 років
Сеніч Станіслав Вікторович Проктолог, хірург, стаж роботи 15 років
Коцюбенко Валерія Олегівна Лікар проктолог, кандидат медичних наук

 

Спеціаліст, який займається діагностикою та лікуванням цієї групи захворювань, називається проктолог. Найбільш поширеними захворюваннями є - геморой, тріщини анального отвору, парапроктит, поліпоз товстого кишечника. Проктологічних захворюваннями в рівній мірі страждають, як чоловіки, так і жінки.

Щоб уникнути дискомфорту пацієнта у медичному центрі «Клініка Нова» працюють як проктологи-чоловіки, так і проктологи-жінки. Це дає можливість відчувати всім пацієнтам впевнено та швидко розв'язувати делікатні питання. Всі лікарі-проктологи – досвідчені фахівці з великим досвідом роботи

Показаннями звернення до фахівця є виникненні печіння, свербіння і болю в задньому проході, різні проблеми з актом дефекації (помилкові позиви, нетримання калу та інше). Терміновий візит до проктолога необхідний при виявленні домішок крові, гною і слизу в калі, почервоніння в районі заднього проходу.

При наявності родичів з онкологічними захворюваннями товстого кишечника і поліпах в товстому кишечнику, фахівці рекомендують проводити профілактичні ендоскопічні дослідження з періодичністю раз на півроку.

Найчастішим захворюванням, з яким звертаються за консультацією з проктологом, є геморой. Неправильне харчування, що веде до запорів, малорухливий спосіб життя, нераціональне фізичне навантаження стають спусковим гачком у розвитку геморою.

Лікування геморою в «Клініка Нова» проводиться сучасними методами за європейськими стандартами, що дає можливість ефективного позбавлятися гемороїдальних вузлів за одне відвідування лікаря-проктолога.

Візит до проктолога вимагає спеціальної підготовки. Необхідно очистити пряму кишку за 1.5 - 2 години до відвідування лікаря проктолога. Якщо ректороманоскопія призначена на наступний день, то процедуру очищення кишечника слід провести 2 рази: перед сном і за 2 години до візиту. Будь-яких обмежень в харчуванні та режиму немає, пацієнт може вести звичайний спосіб життя.

Послуги лікаря-проктолога. Консультація проктолога у Києві на Лівому та Правому березі. Медичний центр «Клініка Нова» проктологія. Записатися на прийом до проктолога. Консультація проктолога. Проктолог-жінка. Лікар-колопроктолог. Лікування геморою.