МРТ черевної порожнини

МРТ обстеження черевної порожнини та малого таза належить до найбільш інформативних і точних методів діагностики. Це пояснюється тим, що МРТ томографія дозволяє краще за будь-який інший діагностичний метод візуалізувати м’які тканини.

МРТ обстеження печінки, підшлункової залози та селезінки стало провідним методом обстеження,  завдяки відсутності радіаційного навантаження, високої контрастності зображення та можливістю отримати зріз в декількох площинах.

При обстеженні органів малого таза більш поширені КТ та ультразвукове обстеження, але в складних клічних випадках, інформація, яку отримали при МРТ обстеженні, може стати ключовою в постановці точного діагнозу та виборі тактики лікування.

МРТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору проводять як з використанням контрастних речовин, так і без них.

Як підготовиться до МРТ обстеження черевної порожнини

Серед особливостей підготовки до МРТ обстеження – виключити з раціону продукти багаті на клітковину (чорний хліб, бобові тощо), за 6 годин до процедури обстеження виключити прийняття їжі та обмежити вживання рідини. Перед МРТ органів малого таза, напередодні ввечері, слід поставити мікроклізму для очищення прямої кишки.

Магнітно-резонансний томограф Magnetom Arima (Німеччина) 1.5Т, яким оснащено медичний центр «Клініка Нова», дає можливість провести обстеження при максимальному комфорті пацієнта (короткий час затримки дихання, низький рівень шуму роботи апарату тощо).
А використання сучасних інноваційних технологій в галузі магнітного-резонансу та програмного забезпечення компанії Siemens гарантують точну діагностику навіть на початкових стадіях захворювання.

Наші фахівці

Водяник Дмитро Миколайович Лікар рентгенолог, вищої кваліфікаційної категорії
Побережний Олександр Вікторович Лікар рентгенолог, вища категорія
МРТ черевної порожнини, МРТ черевної порожнини з контрастом, МРТ печінки, МРТ печінки та жовчовивідних проток, МРТ підшлункової залози, МРТ нирок, МРТ надниркових залоз, МРТ нирок та надниркових залоз