МРТ головного мозку

Побережний Олександр Вікторович Лікар рентгенолог, вища категорія

 

Прямими показаннями до призначення МРТ обстеження головного мозку являються симптоми порушення мозкового кровообігу, підвищення внутрішньочерепного тиску, порушення зору, слуху, мовлення, пам'яті, неврологічна симптоматика (загальна та вогнищева). 

Спеціальної підготовки не потрібно, лише радять за 2 години до обстеження виключити вживання їжі та рідини. МРТ томографію можна проводити як без та і з контрастними речовинами. 

мрт головы с контрастом

МРТ обстеження головного мозку являється найбільш інформативним діагностичним дослідженням цих структур. МРТ томографія дозволяє розрізняються найдрібніші структурні елементи головного мозку, чітко розділяти білу та сіру речовину, всі стовбурові структури. І головне – обстеження не пов’язане з променевим навантаженням!

Діагностика захворювань головного мозку в «Клініка Нова» проводиться на МРТ томографі Magnetom Amira (Siemens), що дозволяє виконувати найскладніші обстеження з врахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта. 

МРТ головного мозку, МРТ гіпофіза, МРТ артерій головного мозку, МРТ ший, МРТ при розсіяному склерозі, МРТ гайморових пазух, МРТ зорових нервів, МРТ вен та синусів головного мозку, МРТ голови, МРТ приносових пазух