МРТ хребта та спинного мозку

МРТ обстеження хребта проводиться за призначенням хірурга, невропатолога або нейрохірурга. Діагностичне обстеження призначаються при різнопланових захворюваннях хребетного стовпа.

Найбільшою перевагою МРТ хребта перед іншими методами візуалізації (КТ, рентгенографія) являється можливість отримання зображення спинного мозку по всій довжині у різних проєкціях. Це дозволило стати МРТ томографії хребта стати основним способом встановлення природи больового синдрому спини.  Виявлення та визначення ступеня деформації хребетного каналу, міжхребцевих гриж, артрозу міжхребцевих зв’язок, кацифікатів та пухлин, загальна оцінка стану спинного мозку – і це далеко не повний список можливостей магнітно-резонансної томографії.

Дослідження хребта не потребує особливої підготовки. Лише при обстеженні з контрастними речовинами необхідно виключити споживання їжі та води за 2 години до процедури.

МРТ обстеження на сучасному томографі Magnetom Amira (Німеччина) 1.5 Т в медичному центрі «Клініка Нова» дозволяють отримувати якісне і контрастне зображення та  оцінити стан всіх тканин хребта за один візит.

Наші фахівці

Водяник Дмитро Миколайович Лікар рентгенолог, вищої кваліфікаційної категорії
Побережний Олександр Вікторович Лікар рентгенолог, вища категорія
МРТ хребта, МРТ шийного відділу хребта, МРТ грудного відділу хребта, МРТ спини, МРТ скринінг хребта, МРТ спинного мозку