Лікування акне

Вугрі і акне - одні з найбільш поширених косметологічних недоліків, від яких, в тій чи іншій мірі, страждають близько 80% жінок. Цей косметологічний дефект не являє небезпеки для життя пацієнтки, не впливає на працездатність, проте завдає істотної шкоди зовнішності і якості життя.

Жінка постійно хвилюється за зовнішній вигляд, що позначається на самооцінці, відбувається зниження життєвого тонусу і психологічного комфорту. Адже сучасна жінка повинна бути красива!

Висип може виникати не тільки на обличчі, але і на шиї, плечах, лопатках, попереку. Причиною виникнення акне можуть бути як системні збої в роботі організму (зміни гормонального профілю, розлади обміну речовин), так і особливості шкіри (підвищена секреція шкірного сала, зроговіння клітин епідермісу у потоків сальних залоз). Така багатоваріантність вимагає комплексного підходу в лікуванні.

У медичному центрі Клініці Нова створені всі умови для позбавлення від цього косметологічного недоліка. Лікарі оглянуть зону враження, визначать ступінь тяжкості акне та призначать ефективне лікування.

Лазерне лікування акне в медичному центрі клініка Нова

Усунення акне проводиться комбінованим використанням діодного лазера MeDioStar NeXT і ербієвим лазером МСL-31. Діодне випромінювання знімає запалення і підсилює обмін речовин в зоні впливу. Енергія ербієвого лазера застосовує для шліфування і згладжування рельєфу шкіри

Діодний лазер MeDioStar NeXT. Позитивні результати відмічаються відразу після перших сеансів. Режими лікування акне діодними лазером виключають пошкодження шкіри і абсолютно безболісні. Покращення мають яскраво виражений та стійкий результат. Крім того, при процедурах шкіра стерилізується, відбувається згладжування рубців постакне і великих пір.

Для досягнення терапевтичного ефекту рекомендує провести 4-5 процедури за тиждень. Зону ураження обробляють 3-4 рази під час одного сеансу.

Ербієвий лазер МСL-31.Ербіевий лазер демонструє виняткову клінічну ефективність в лікуванні вугрової висипки, шрамів і келоїдних рубців від акне. Видалення косметологічних недоліків відбувається в результаті пошарового видалення епідермісу і сполучної тканини.

Курс лікування залежить від розміру і глибини рубця. При шрам 3-5 міліметра лікар проходить аплікатором 2 рази по зоні ураження. Період реабілітації становить від 7 до 9 днів.

Лікування акне Imperium 400

Лікування акне на Imperium 400 (Італія) проводять акустичним випромінюванням і діатермією. Ультразвук розм'якшує шкіру і відкриває пори сальних залоз. Внутрішнє тепло активізує обмінні процеси в підшкірних структурах і сприяє нормалізації бактеріальної флори.

Спільне використання двох методів дозволяє розробити індивідуальну програму для пацієнта, залежно від стадії і тяжкості перебігу акне. І добитися успіху там, де інші неінвазивні методи виявилися безсилі.

Середній курс лікування становить 4 процедури з інтервалом 10 - 15 днів.

Плазмотерапія в лікуванні акне

Плазмотерапія - універсальний метод терапії багатьох дерматологічних захворювань. При лікуванні акне ін'єкції плазми можна використовувати на всіх стадіях захворювання. В основі методики лежить імуномоделюючий, антибактеріальний і регенеруючий ефект збагаченої плазми. Позитивні зміни починають виявлятися на 7 день після маніпуляції.

Лікуванні акне в клініці Нова - ефективно і безпечно!

Професійні косметології кажуть, що лікування акне та вугрової хвороби не спринт, а марафон. Інноваційні технології естетичної медицини, досвідчені лікарі і комплексний підхід, який практикують у клініці Нова, роблять боротьбу з акне просто пішою прогулянкою.