Консультація мамолога

Собченко Сергій Олександрович Хірург, онколог, мамолог вищої категорії

 

Консультація мамолога відбувається по направленню гінеколога, ендокринолога. При входженні до групи ризику з розвитку раку молочної залози консультація мамолога обов’язкова 1 раз на рік.

Консультація спеціаліста охоплює огляд і пальпацію молочних залоз і зон току лімфи для виявлення можливих аномалій або пухлин з детальним оглядом шкіри й форми грудей. Наступний етап обстеження залежить від віку пацієнтки, анамнезу та результатів огляду і пальпації. Якщо пацієнтці до 30 років, лікар-мамолог призначає УЗД грудей й лімфатичних вузлів пахви. Пацієнткам за 30 років зазвичай призначають мамографію.

Також експерти рекомендують проводити планову мамографію 1 раз на рік пацієнткам з групи ризику на рак молочної залози старше 40 років.

При виявленні новоутворень можуть бути призначені додаткові діагностичні обстеження (лабораторний аналіз на онкомаркери, МРТ грудей тощо). Для встановлення остаточного діагнозу проводять біопсію, забір гістологічного зразка з тканин пухлини.

Лікар-мамолог надає рекомендації щодо лікування та догляду за молочними залозами, призначає ліки або направляє на хірургічне втручання. Також в консультацію мамолога входять рекомендації щодо профілактичних заходів для зменшення ризику захворювання на рак молочної залози, частоти обстеження молочних залоз і вибору методу скринінгу, які будуть найбільш ефективними для кожного пацієнта.

У медичному центрі «Клініка Нова» створені всі умови для комплексного обстеження жіночого організму. В нас ви можете не лише отримати консультацію і пораду досвідченого лікаря-мамолога і суміжних спеціалістів, але й пройти всі діагностичні обстеження, а при необхідності видалити новоутворення в сучасному хірургічному відділенні.

консультація мамолога, консультація мамолога в києві, запис до мамолога, консультація мамолога-онколога, консультація мамолога-гінеколога, мамолог київ, консультація мамолога київ, УЗД грудей, МРТ грудей