Процедура Rafaelo. Безопераційне лікування геморою.

Радіочастотна абляція геморою під локальною анестезією.

Хоча геморой дуже поширена проблема (понад 50% людей стикаються з проявами геморою в різні вікові періоди), більшість хворих не бажають звертатися до медичних закладів. Причиною відмови від візиту до лікаря являється не лише «незручність» хвороби, але й боязнь того, що лікування геморою буде болісним і може привести до більш серйозних ускладнень.

Процедура Rafaelo від європейської компанії Fcare system (Бельгія) гарантує успішне і безпроблемне позбавлення від геморою.

Rafaelo – революційна процедура абляції гемороїдальних вузлів під місцевою анестезією. Маніпуляція проводиться спеціальним електродом, який подає радіочастотну енергію безпосередньо в гемороїдальний вузол, залишаючи неушкодженими навколишні тканини. Процедура проводиться при внутрішньому геморої над зубчастою лінією без чи з пролапсу.

Відновлення після традиційної гемороїдектомії може зайняти декілька тижнів, бо пов’язане із больовим синдромом і ускладненнями, які характерні для звичайного хірургічного втручання. Після видалення геморою методом радіочастотної абляції пацієнти повертаються до звичного ритму життя на наступний день. Ускладнення після Rafaelo дуже рідкі, а незначний біль легко знімається безрецептурними знеболювальними ліками.

Розглянемо процедуру Rafaelo більш детально. Процедура лікування геморою радіочастотними хвилями була розроблена у 2016 році й довела свою ефективність у провідних європейських проктологічних центрах. Цей малоінвазивний метод можна використовувати при геморої 2 і 3 ступеню, а в деяких випадках і при геморої 4 ступеню.

Процедура проходить під місцевим знеболенням. Після ін’єкції невеликого об’єму анестетиків лікар-проктолог вводить надтонкий зонд-електрод в гемороїдальний вузол і вмикає генератор радіочастотного випромінювання.

Тепло від радіочастотних хвиль призводить до морщення і рубцювання гемороїдального вузла без пошкодження навколишніх здорових тканин. Вся процедура займає декілька хвилин, проводиться в амбулаторному режимі, і більшість пацієнтів повертається до звичного життя вже на наступний день. Лікар може виписати знеболювальний засіб при дискомфорті і незначному больовому синдромі, але більшість пацієнтів не мають жодних скарг.

Відгуки європейських пацієнтів

«Після народження прекрасної дівчинки, я страждала від щоденного болю і кровотечі. Це тривало 6 років. Я спробувала креми й свічки від геморою, але нічого не допомогло. Я чула про хірургічні методи лікування геморою і про латексні кільця від родичів. Вони не рекомендували ці методи лікування. Одного дня я розмовляла з другом, який розповів про процедуру радіочастотної абляції. Спершу я подумала, що це занадто добре, щоб бути правдою, але все відбулося як він сказав. Операція пройшла без болю і я одразу пішла додому. Лікування Rafaelo позбавило мене від геморою, я більше не страждаю. Я дуже рекомендую це лікування, не можу повірити, що я так довго страждала»

Шарлотта Е, Монпельє, Франція

«Мене направили до хірурга-проктолога, який спеціалізується на лікуванні геморою. Лікування було болісним, після процедури турбували кровотеча й біль. Я боявся проходити процедуру знову. Мені потрібно було спробувати інший метод для полегшення симптомів. Радіочастотна абляція при процедурі Rafaelo виявилася безболісною і без побічних ефектів. Після лікування я зміг відновити свою щоденну роботу. Я би рекомендував це лікування всім, хто страждає на геморой.

Моріц С, Кельн, Німеччина

У медичному центрі «Клініка Нова» проводять лікування геморою сучасними методами, включаючи процедуру Rafaelo, які дозволяють швидко і без проблем позбавитись хвороби й повернути всі радощі повноцінного життя.