Вініри

Красиві й рівні зуби, осяяна усмішка стали важливим елементом в самооцінці кожної людини, символом добробуту і успіху. Коли людина має здорову і привабливу посмішку, вона відчуває себе впевнено і комфортно, що допомагає у спілкуванні, знайомстві з новими людьми, полегшує досягати поставлених цілей в особистому і професійному житті.

Але згідно зі статистичними даним, красиві рівні білі зуби мають лише 15% людей. Сучасна стоматологія має у своєму арсеналі багато рішень цієї проблеми.

Встановлення брекетів вирішує проблему кривих зубів, але не допоможе у зміні форми й кольору. Композитні матеріали використовуються при реставрації після лікування карієсу чи сколів.

Імплантація дає можливість відновити втрачені зуби, вирівняти прикус, зробити посмішку голлівудською. Звісно цей метод підходить далеко не всім, крім того, імплантація досить вартісна процедура. Реальною і доступною альтернативою вище перерахованим методам являється реставрація передніх зубів вінірами.

Вінір являє собою тонку керамічну пластинку-накладку, що щільно кріпиться на лицьову поверхню зуба. Пластинка захищає зуб від руйнування, надає гарний вигляд. За допомогою цього метода можна змінити колір, форму, позицію й розмір зубів.

Спочатку вініри використовувалися для покращення і корекції передніх фронтальних зубів, зараз цю технологію почали використовувати аж до другого премоляра. Вініри використовуються на здорові зубі й зуби після лікування карієсу. Сучасні вініри виготовляються із композитних матеріалів і кераміки. Кожний матеріал має свої переваги та недоліки.

Керамічні вініри вважаються еталоном реставраційної стоматології. Вони поєднують прекрасний зовнішній вигляд, довговічність, надійність, біологічну сумісність й міцність. На сьогодні існують декілька технологій виготовлення вінірів – склокераміка, CAD/CAM, люмініри (надтонкі вініри) тощо.

Технології створення вінірів на основі гібридних композитних матеріалів стрімко еволюціонують і показують відмінні результати. Вони не схильні до стирання, гарно полірується, мають широку колірну гаму.

Також реставрацію зубів вінірами поділяються за методом встановлення

  • Прямий метод. Проводиться пряма реставрація зубів в порожнині рота. Переваги метода – швидкість і відносна економічність, недоліки – недовговічність.
  • Непрямий метод. Вініри виготовляються лабораторним методом по зубному відбитку. Переваги – висока надійність і довговічність, висока естетичність, недоліки – фінансовий фактор.

Після встановлення вініра потрібно дотримуватися щоденної гігієни ротової порожнини, для збереження блиску поверхні. Також рекомендують раз півроку відвідуватися свого стоматолога для корекції, реставрації й полірування поверхні. Але слід знати, для того, щоб вініри виглядали красивим і природними необхідно врахувати безліч факторів – особливість прикусу, риси обличчя тощо. І тільки досвідчений стоматолог допоможе створити ідеальну посмішку.

Естетична стоматологія в «Клініка Нова» - це

  • гибока обізнаність і багаторічний досвід лікарів-стоматологів
  • сучасні матеріали й обладнання
  • тонкий художній смак
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Декілька відвідувань нашого медичного центра, і замість нерівних сколотих зубів, ви будете мати чарівну посмішку, шедевр стоматологічного мистецтва.