Лікування гельмінтозів

Куліш Тетяна Леонтіївна Дитячий лікар-гастроентеролог вищої категорії, паразитолог стаж роботи 40 років

 

Гельмінтоз - велика група захворювань, яка викликається різними типами паразитичних червів. Глистові інвазії призводять до сенсибілізації організму та розвитку алергічних реакцій. Активний ріст і життєдіяльність глистів призводить до інтоксикації всього організму, механічне пошкодження тканин і поглинання якісних харчових речовин.

Клінічна картина зараження глистами залежить від виду збудника, його кількості і загального стану організму пацієнта. Іноді захворювання протікає безсимптомно, але частіше за все скарги носять загальний і «розмитий» характер - висипання на шкірі обличчя і тіла, слабкість, підвищена стомлюваність, дратівливість, нудота, метеоризм, часті болі в правому або лівому боці, гіркота в роті. Тільки досвідчений лікар може запідозрити глистну інвазію!

Діагноз ставиться на підставі дослідження калу на яйця глист, мікроскопічних досліджень біоматеріалу, серологічного дослідження крові на наявність специфічних антигенів.

У клініці Нова створені всі умови для точної і швидкої діагностики глистової інвазії з призначенням ефективного лікування.

Забір крові на наявність антиген і калових мас проводиться щодня з видачею результатів в найкоротші терміни. Ціни на лабораторні дослідження - мінімальні, з гнучкою системою знижок.

Прийом ведуть лікарі гастроентерологи з багаторічним стажем, які зможуть встановити точний діагноз навіть при «невираженій» клінічній картині, грунтуючись на досвіді і інтуїції. Призначена комплексна терапія зможе позбутися негативних симптомів і знову відчути повноту життя.

Лікування гельмінтів з гастроентеролога клініка Нова - гарантований результат!