Лікування куперозу

 

Позбавитись від ненависних судинних зірочок, куперозу та інших поверхневих судинних недоліків шкіри вам допоможуть спеціалісти Клініки Нова. Одномоментне видалення дефектів поверхневих судин проводиться за допомогою QuadroStar Pro Yellow, компанії Asclepion - діодний лазер нового покоління з унікальною хвилею жовтого кольору.

Випромінювання лазера вибірково діє на гемоглобін, викликаючи його руйнування та склеролізацію судин. При цьому енергія лазера дає поштовх складним процесам неоколлагенезу, покращуючи якість і структуру шкіри в зоні впливу.

Дозований та дбайливий режим дії позбавляється від будь-яких неприємного відчуття під час процедури та побічних ефектів після впливу.

Спеціалісти Клініка Нова вже тривалий час щільно працюють з лазерними технологіями Asclepion, видалення купероза проведуть за один сеанс. Реабілітаційний період займе кілька днів. Найстрашніше ускладнення - гіперемія, почервоніння на місці впливу, але купероз або холодове подразнення у дзеркалі ви більше не побачите.

Лазерне лікування судинних дефектів шкіри QuadroStar Pro Yellow - краса та секрет упевненості у собі.