Консультація невропатолога

Помятіхіна Марина Володимирівна Лікар невролог вищої категорії

 

Невропатолог займається лікуванням хвороб, що пов'язані з порушеннями роботи головного та спинного мозку, периферичної нервової системи, м'язів, а також суміжних структур, які забезпечують роботу цих систем.

Коли ж потрібна консультація невропатолога? Якщо у вас є симптоми, що можуть вказувати на проблеми з нервовою системою: головний біль, запаморочення, втрата координації, м'язова слабкість, тремтіння, збільшення чи втрата чутливості, проблеми з пам'яттю або когнітивними функціями.

Слід зауважити, що для прийому невропатолога необхідно направлення від сімейного лікаря чи іншого вузького спеціаліста. Консультація невропатолога починається зі збору історії хвороби, проведення фізичного обстеження і виявлення неврологічних симптомокомплексів.

На основі анамнезу та огляду лікар може рекомендувати проведення додаткових обстежень – магнітно-резонансна і комп’ютерна томографія з контрастом і без, електроміографія (EMG), електроенцефалографія (EEG), спеціалізовані лабораторні обстеження тощо.

Лікування неврологічних захворювань залежить від типу й тяжкості захворювання, а також від індивідуальних потреб пацієнта.

У медичному центрі «Клініка Нова» працюють кваліфіковані і досвідчені лікарі-невропатологи. Детальний і дбайливий огляд, врахування індивідуальних особливостей кожного хворого, співпраця з іншими фахівцями дозволяють максимально пришвидшити одужання пацієнта.

невропатолог, невролог, консультація невролога, консультація невропатолога, невропатолог київ, діагностика і лікування неврологічних захворювань, консультація нейрохірурга