Консультація педіатра

 

Родителям необходимо осознать, профессиональная помощь в профилактике и лечении заболеваний ребенка критически важна. Педиатр должен стать лучшим другом молодой семьи. Консультация педиатра – это решение животрепещущих проблем на все этапах взросления вашего ребенка.

У медичному центрі Клинка Нова створені необхідні умови для надання якісної медичної допомоги дітям різного віку - спеціалізований кабінет, сучасне обладнання, досвідчений персонал, денний стаціонар.

Для постановки правильного діагнозу і проведення ефективного лікування дітей об'єднані зусилля лікарів усіх спеціальностей. Лише кілька прикладів. При підозрі на вивих тазостегнового суглоба відразу прийде на допомогу лікар УЗД і хірург. А спостерігати за ступенем мінералізації кісток дитини можливо за допомогою ультразвукової денситометрії - абсолютно безпечним і простим методом.

У нас є все - для надання якісної та ефективної допомоги вашим діткам!

Консультація педіатра на Лівобережній, Дніпровський район, Київ. Лікар-педіатр на лівому березі. Медичний центр «Клініка Нова» педіатрія - записатися на прийом до педіатра.