Радіочастотна абляція

Захарасевич Катерина Володимирівна Судинний хірург, вища категорія, кандидат медичних наук, стаж роботи 22 роки

 

Радіочастотна абляція - відносно новий метод лікування варикозу, видалення варикозного розширення базується на впливі високих температур. На кінчик катетера подається електричний імпульс, який викликає нагрівання і коагуляцію стінки вени. При цьому вплив лишається локальним і не викликає ушкодження навколишніх тканин.

Технологія радіочастотної абляції дозволяє вибірково блокувати уражену вену, зменшувати і ліквідувати розширення вен. При цьому кровоток в здорових вена залишається незмінним.

Метод вважається одним з найбезпечніших і найменш травматичним. Процедура виключає розрізи і шви, проводиться під візуальним контролем і контролем ультразвуку. Після лікування не спостерігається ніяких побічних результатів, і пацієнт може відразу повернутися до звичного способу життя.

Лікування варикозу в МЦ «Клініка Нова» проводиться за європейськими протоколами на апараті EVRF (Бельгія). При процедурах використовується одноразовий комплект катетерів. Катери вставляється в спеціальний утримувач і вводиться в уражену вену.

Подбайте про красу і здоров'я ваших ніжок!