Лазерна гінекологія

 

Лазерна гінекологія в клініці Нова - безгормональне і безопераційне лікування інтимних жіночих захворювань.

Для вирішення делікатних жіночих проблем, пов'язаних з віковими та післяпологовими змінами в Клініці Нова використовується інноваційний метод Juliet лазерного вагінального омолодження компанії Asclepion.

За допомогою передових лазерних технологій, ми допомагаємо жінкам досягти сексуальної гармонії і повернути радість повноти життя.

Методики лазерної гінекології успішно використовується при лікуванні:

  • Сечостатевого синдрома менопаузи
  • Вагінальній сухості, печінні та свербіж
  • Больовому синдрому під час статевого акту
  • Втрати еластичності і тонусу тканин піхви
  • Вульвовагінальній атрофії
  • Стресового нетримання сечі легкого ступеня

Доведено, що процедура Juliet дає результат вже після першого сеансу!

Концепція лікування інтимних проблем Juliet в МЦ «Клініка Нова» ідеальний варіант для:

  • Жінок елегантного віку
  • Молодих жінок для підвищення якості сексуального життя
  • Жінок після пологів для усунення залишкових явищ

«Клініка Нова» - передові лазерні технології для естетичної гінекології.

У медичному центрі створені максимально комфортні умови для лікування делікатних жіночих проблем. Перед початком процедури пацієнтка проходить огляд гінеколога і здає мазок з шийки матки. При виникненні будь-яких сумнівів лікар призначає додаткові дослідження.

Процедура проводиться амбулаторно, досвідченими лікарями, які пройшли навчання в спеціалізованих клінічних центрах Asclepion. В ході проведення сеансу може виникнути неприємні відчуття в зоні впливу. При необхідності пацієнтка може побути в денному стаціонарі клініки.

Під час і після проведення процедури не зареєстровано жодного ускладнення та побічного ефекту!

Пацієнтка може відразу повернутися до звичного ритму з обмеженням фізичного навантаження, активного сексуального життя та гарячих ванн протягом 3 днів. Для запуску омолодження необхідно проведення 2 сеансів.


Сеанси вагінального омолодження протипоказані при гострих запальних захворюваннях, доброякісних та злоякісні процеси, вагітності.

Інноваційний лазерне лікування Juliet - найкраща альтернатива гормональної терапії і хірургії

Більшість урогенітальних захворювань виникає внаслідок зниження вироблення гормону естрогену. Це викликає стоншення епітелію піхви та зменшення вологості слизової оболонки. Тканини стають чутливими до мікротравм. Гормональна замісна терапія вважалася золотим стандартом в лікуванні симптомів вульвовагинальной атрофії.

Сечостатевої синдром часто виникає після пологів і в ході природного процесу старіння. Ослаблення м'язів тазового дна лікувалося лише за допомогою хірургічного втручання.

Тепер з'явилася альтернатива! Методика Juliet - легке безгормональное лікування з мінімальним втручанням, яке підходить для жінок будь-якого віку!

Як працює методика Juliet

Лікування Juliet виконується на ербіевого лазері поколінні MCL 31 німецької компанії Asclepion за допомогою спеціальної насадки. Основна мета впливу - відновлення первісного метаболізму сполучної тканини піхви і поліпшення стану слизової оболонки за рахунок стимуляції процесів неоколлагенеза.

Під впливом лазерного випромінювання слизова оболонка відновлює свою еластичність і вологість, підвищує товщину і м'якість. Тонус тазового дна поліпшується, за рахунок зміцнення вагінальної тканини. Це призводить до ослаблення симптомів нетримання сечі, свербіння і болю під час статевого акту, відновлення еластичності і тонусу піхви.

Сприятливий вплив Juliet триває навіть після сеансів. Багато жінок повідомляють про подальші поліпшення протягом першого місяця.

Лазерна гінекологія Juliet - високоефективний безопераційний метод омолодження інтимної зони. Завдяки йому можна швидко, безпечно, з мінімальним дискомфортом усунути небажані симптоми і знайти знову радість сексуальних відносин.