Кольпоскопія

Тарасенко Юлія Володимирівна Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, врач УЗД, стаж роботи 27 роки
Мельничук Ольга Петрівна Лікар гінеколог-ендокринолог, вищої категорії, лікар УЗД, стаж роботи 22 роки
ГРИНДА Ігор Євгенович Лікар гінеколог, хірург, репродуктолог, вища кваліфікаційна категорія, стаж роботи – понад 20 років

 

Ви не поспішайте до лікаря і сумніваєтеся, чи потрібна вам кольпоскопія? Ціна зволікання може бути дуже високою. Це повинна розуміти кожна жінка, адже мова йде про здоров'я всієї її репродуктивної системи. Головна небезпека хвороб жіночих репродуктивних органів полягає в тому, що більша частина з них довгий час може проходити без чіткої та зрозумілої симптоматики!

Кольпоскопія є невід'ємною діагностичною процедурою при виявленні передракових станів шийки матки, поліпів цервікального каналу, доброякісних і злоякісних новоутворень та інших численних гінекологічних захворювань.

Цифрова кольпоскопія в клініці Нова проводиться за допомогою сучасної моделі оптичного кольпоскопа. Апарат оснащений модулем відеореєстрації, що дає можливість фіксувати результати дослідження і спостерігати можливі зміни в динаміці. Конструкція і функціональні можливості приладу дозволяють проводити біопсію, взяття часточки тканини для дослідження під мікроскопом.

Проходити поглиблені гінекологічні дослідження з кольпоскопією рекомендується всім жінкам 1 раз в рік в профілактичних цілях. Прямими показаннями до кольпоскопії є кровотечі та виділення нез'ясованого генезу, біль під час і після статевого акту, що тягнуть болі внизу живота, поганий мазок по Папаніколау.

Цифрова кольпоскопія в Клініці Нова - завжди достовірний діагноз.