Консультація уролога

Опанасенко Юрій Степанович Дерматовенеролог, уролог, лікар першої категорії

 

Консультація уролога починатися з ретельного збору анамнезу, в якому особливий акцент робиться на характері сечовипускання, його частоту, відчуття пацієнта, характер струменя та інших симптомах.

Після збору інформації лікар призначить мінімальний список лабораторних досліджень, який допоможе оцінити загальний стан сечостатевої системи і навіть поставити попередній діагноз. У цей список входить - загальний аналіз сечі і крові.

В консультація уролога може продовжитися призначенням більш складних тестів для постановки остаточного діагнозу можливі. Так при простатиті або аденомі простати обов'язкове призначення лабораторного дослідження на рівень біомаркери для виключення онкологічного захворювання.

Для повної картини захворювання сечостатевої системи часто призначають спеціальні дослідження, які включають в себе інструментальні (ендоскопія), радіоізотопні та рентгенівські, УЗД сканування (через черевну стінку і пряму кишку), магнітно-резонансну томографію і комп'ютерну томографія.

Консультация уролога Киев, Днепровский район (возле метро Левобережная). Врач уролог на левом берегу. Медицинский центр «Клиника Нова» урология - записаться на прием к урологу.